UWAGA!

Szkolne teatry po angielsku

2007-03-19
Aktualizowany 2007-03-22 01:08

Angielski na wesoło - pod takim hasłem przebiegać będzie Międzyszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych w języku angielskim. Impreza odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury w czwartek 22 marca o godz. 9.

I Przegląd Małych Form Teatralnych w języku angielskim organizuje Młodzieżowy Dom Kultury i Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 we współpracy z Regent College i Szkołą Języków Obcych „Contact”. Przegląd jest nowym przedsięwzięciem, do którego udziału organizatorzy zapraszają szczególnie nauczycielki języka angielskiego ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz ich uczniów.
     - „Angielska” impreza to nie tylko przegląd amatorskich teatrów w języku angielskim, ale i quizy na temat języka i kultury krajów anglojęzycznych, skierowanych do wszystkich uczestników spotkania - informuje Joanna Kurczewska, jedna z organizatorek przeglądu, nauczycielka języka angielskiego.
     Jury tworzyć będą: przedstawiciel nauczycieli z Regent College, instruktor teatralny z MDK oraz Michael Gannon - Irlandczyk od kilkunastu lat mieszkający w Elblągu.
     Tegoroczny przegląd będzie przebiegał po hasłem „angielski na wesoło”. Przedstawienia będą miały charakter komediowy. - Chcemy, aby uczniowie „zaprzyjaźniali się” z językiem angielskim i przełamywali bariery językowe. Konwencja komediowa pasuje do naszego przeglądu - mówi Joanna Kurczewska.
     Głównym językiem komunikacji podczas czwartkowego spotkania będzie oczywiście angielski. Najlepsze grupy teatralne i aktorzy otrzymają „Williamki” - elbląskie „oscary”, oraz cenne nagrody ufundowane przez sponsorów. Wstęp na imprezę jest wolny.
     
KC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama