UWAGA!

Sztuka kontaktu w CSE Światowid

Elbląg, Sztuka kontaktu w CSE Światowid
fot. nadesłana

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu prowadzi warsztaty w ramach projektu „Sztuka kontaktu” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Za nami już warsztaty pn. „Tkackie tradycje”, które odbyły się 26 listopada w Środowiskowym Domu Samopomocy przy MOPS w Bartoszycach. Uczestnicy warsztatów mieli okazję zapoznać się z podstawami technik tkackich, a także utkali makatki ścienne z kolorowych sznurków i włóczek.

Przed nami jeszcze warsztaty manualno-sensoryczne pn. „Filcowe zabawki”, które odbędą się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tolkmicku. Warsztaty sensoryczne pobudzają zmysły, sensorykę, zachęcają do poznawania świata. Mowa tu nie tylko o zmyśle wzroku czy słuchu, ale również o coraz częściej uważanych za istotne w procesie nauczania zmyśle dotyku i równowagi.

Organizatorem warsztatów jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Projekt „Sztuka kontaktu” ma charakter edukacyjny, adresowany jest do wszystkich grup wiekowych – dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W trakcie projektu wykorzystywane są metody pracy inspirujące zachowania twórcze, zachęcające do aktywnego uczestnictwa w działaniach i ich współtworzenia, umożliwiające zdobywanie nowych umiejętności.


        

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Światowid robi świetne warsztaty, naprawdę godne polecenia czy wzięcia udziału, jednak albo w takich godzinach albo w takiej grupie wiekowej, czy lokalizacji, która pracującej osobie po 40 często nie pasuje :(
Reklama