UWAGA!

SztukaTERRiA. Warmińsko-Mazurski Jarmark Wyrobów Artystycznych

 Elbląg, SztukaTERRiA. Warmińsko-Mazurski Jarmark Wyrobów Artystycznych

Ozdoby bożonarodzeniowe (bombki, stroiki), dekoracje świąteczne, wyroby z makramy, odzież, zabawki i inne artystyczne drobiazgi, które mogą być doskonałymi prezentami świątecznymi, ale również żywność naturalną (chleby, pierniki, soki) będzie można kupić na Warmińsko-Mazurskim Jarmarku Wyrobów Artystycznych SztukaTERRiA. Jarmark odbędzie się 4 grudnia (sobota) w godzinach od 10:00 do 17:00 w sali widowiskowo-sportowej CSE „Światowid” w Elblągu.

Wydarzenie pod nazwą sztukaTERRiA wraca do kalendarza imprez, które odbywają się w CSE Światowid w Elblągu. SztukaTERRiA niezmiennie przyciąga zarówno ciekawych twórców z naszego województwa, jak i elblążan zainteresowanych zakupem nietuzinkowych ozdób i prezentów – mówią organizatorzy. Mamy nadzieję, że frekwencja dopisze również podczas tegorocznej edycji.

 

Podczas sztukaTERRii swoje produkty będzie prezentowało ponad czterdziestu wystawców z całego regionu. Wśród nich twórcy, artyści ludowi - można będzie kupić obrazy, rzeźby z drewna i ceramikę, organizacje, artyści, osoby indywidualne zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem, wyrobem produktów żywności naturalnej. Z pewnością odwiedzający będą mieli z czego wybierać. Na jarmarku pojawi się blisko dziesięciu wystawców z żywnością - w tym miody, wyroby z wosku, syropy, ciasta, lizaki, chleby, pierniki artystyczne, kwas chlebowy, syropy z sosny, mniszka lekarskiego, naturalne soki.

 

 

Co ważne, organizatorzy przygotują specjalne stoisko plastyczne dla dzieci. Tak, aby rodzicie mogli spokojnie zwiedzać i robić zakupy podczas jarmarku, a w tym czasie dzieci będą twórczo spędzać czas i się dobrze bawić!

 

Na odwiedzających czekają również konkursy! Każdy zwiedzający będzie mógł wygrać produkty przekazane przez wystawców.

 

Wstęp na SztukaTERRiĘ jest bezpłatny. Jarmark to doskonałe miejsce, gdzie kupić będzie można niebanalne prezenty świąteczne, domowe dekoracje i zdrową żywność. Zapraszamy w godzinach od 10:00 do 17:00 do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu!

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama