UWAGA!

Tańczą z ogniem, chodzą na szczudłach

Dziś (15 grudnia) młodzież z nieformalnej grupy kuglarsko-teatralnej Ignis Fatuus rozpoczęła warsztaty, podczas których będzie rozwijać swoje umiejętności tańca z ogniem, chodzenia na szczudłach czy gry na bębnie afrykańskim. Pełne efekty pracy będzie można zobaczyć podczas Święta Głupców w kwietniu przyszłego roku.

Młodzież z Elbląga, Lidzbarka Warmińskiego oraz Gronowa Elbląskiego będzie się spotykać na zajęciach, rozwijając i wymieniając się doświadczeniami w zakresie tańca z ogniem, chodzenia na szczudłach, gry na bębnie afrykańskim, żonglerki oraz akrobatyki. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się również, jak dbać o własne bezpieczeństwo i zdrowie podczas zajęć z pierwszej pomocy, które przeprowadzą elbląscy harcerze. Częściowy efekt tych działań mieszkańcy Elbląga będą mogli zobaczyć podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w styczniu, ale ich ukoronowaniem będzie próba rekonstrukcji Święta Głupców w kwietniu 2007 r.
     Projekt warsztatowy finansowany jest przy wsparciu Wspólnoty Europejskiej w ramach programu „Ignis Fatuus - młodzież na arenie żywiołów".
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama