UWAGA!

Tani poniedziałek w Światowidzie

Plakat promujący film "Niebo"
Plakat promujący film "Niebo" (fot. nadesłane)

Dla wszystkich, na każdy film w repertuarze. Kino Światowid osładza poniedziałek biletami w niższej cenie. Taka okazja trafia się tylko raz w tygodniu. Tym razem do wyboru są aż trzy filmowe nowości.

Czy wiesz już, że w poniedziałki bilety do kina Światowid kosztują tylko 11 (2D) i 15 (3D) złotych? To dobry pretekst, żeby znaleźć trochę czasu na obejrzenie najnowszych filmów również w tygodniu.
       W najbliższy poniedziałek, 5 maja można wybierać spośród wielu filmowych nowości. A wśród nich na nominowaną do Złotej Palmy MFF w Cannes wysokobudżetową produkcję z laureatką Oscara Marion Cotillard, Joaquinem Phoenixem i Jeremym Rennerem w rolach głównych. Rozgrywająca się w Ameryce czasów prohibicji opowieść o trójkącie miłosnym między Polką i dwoma Amerykanami - „Imigrantka”.
       „Medicus” to fascynująca opowieść o marzeniach, które potrafiły rozświetlić mroki średniowiecza. Adaptacja bestsellerowej powieści Noaha Gordona, której bohaterem jest Rob Cole, medyk próbujący odkryć tajemnice choroby i leczenia w średniowiecznym świecie, zdominowanym przez religię i przesądy.
       Trzeci z nich to film „Niebo istnieje... naprawdę”, zrealizowany na podstawie światowego bestselleru, to historia małego chłopca, który opowiada swoim rodzicom, jak podczas operacji opuścił ciało i odwiedził niebo.
       Z kolei „Powstanie Warszawskie”, które Kino Światowid pokaże przedpremierowo, to pierwszy na świecie film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych, opowiadający o tytułowym wydarzeniu poprzez historię dwóch młodych reporterów, świadków powstańczych walk.
       Jest również coś dla najmłodszych – film o ocalałej z katastrofy lotniczej kapucynce, do tej pory wychowywanej w mieście, która uczy się przetrwać w nowych warunkach - dzikich lasach Amazonii. Piękna i fascynująca wyprawa w głąb największej dżungli na Ziemi, pełnej naturalnych cudów i harmonii, w filmie „Amazonia. Przygody małpki Sai”.
       Uwaga! Kino "Światowid" zastrzega sobie możliwość zmiany cen biletów. Szczegółowy regulamin programu rabatowego jest dostępny na stronie internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid".
      
Edyta Bugowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Co za cudo. Zawiadamia się o cenach biletów a potem informuje o prawie do zmiany cen biletów. To ile mam wziąć na to kino?