UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Serdeczne podziekowania dla ETK za odnowienie parę lat temu muszli w Bażantarni i letnie koncerty, szkoda, że kończą się już w połowie sierpnia. Może w przyszłym roku będą od maja do września. Znając przychylność i zainteresowanie kulturą nowych elbląskich prezydentów jest szansa by tak się stało. Wielu znajomych chciałoby także włączyć się w działalność Towarzystwa, ale nie wiedzą, jak można wstąpić w jego szeregi. Poprzednio była to organizacja ścisle towarzysko zwiazana z PZPR i SLD i dostęp był mocno ograniczony.
  • też mam nadzieję, że w przyszłym roku koncertów będzie więcej a wstąpić do ETK? - to proste - należy przyjść/zatelefonować/wysłać e mail - na stronie internetowej (www.etk.elblag.pl) ETK jest statut a tam wszystkie niezbędne informacje jak można zostać członkiem Towarzystwa. a co do dostępu w przeszłości? - należę do ETK od wielu lat i nigdy nie należałam do żadnej partii i nie jestem wyjątkiem. zapraszam na niedzielny koncert - jeżeli będzie padał deszcz, to proszę zabrać peleryny, parasole - koncert odbędzie się na pewno. Teresa Wojcinowicz (prezes ETK)
Reklama