UWAGA!

To będzie weekend różnorodności

 Elbląg, To będzie weekend różnorodności

Drugi weekend sierpnia w ramach akcji „Lato w Formie” będzie stał pod znakiem wielu atrakcji. W sobotę o godz. 11 na lotnisku Aeroklubu Elbląskiego odbędzie się piknik rodzinny. Będą pokazy akrobacji samolotowych i prezentacja maszyn używanych przez aeroklub. Festyn potrwa do godz. 18.

Zapraszamy na weekend różnorodności.
       W sobotę i niedzielę wzdłuż placu przed katedrą ponownie zagoszczą foodtrucki. Festiwal kulinarny rozpocznie się o godz. 12 i potrwa w sobotę do godz. 21. W niedzielę foodtrucki zapraszają od godz. 10 do 20.
       W ramach Przystanku Starówka proponujemy tym razem artystyczny performance „Forma przestrzenna- rzeźba ze śmieci”. Spotkanie dla dzieci i dorosłych przygotowało Stowarzyszenie Wyjście. Zapraszamy na plac przed Ratuszem Staromiejskim.
       Dla wszystkich pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku przygotowano Festiwal Odpoczynku w parku Modrzewie. Na sjeście dorośli będą mogli odpocząć i zrelaksować się w cieniu drzew, a dzieci wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez instruktorów.
       Wszystkich zainteresowanych współczesną grafiką zapraszamy na kolejne spotkanie ze Szkicologią. Tym razem w Centrum Sztuki Galeria EL będziemy zajmowali się… komiksem. Na wspólne rysowanie połączone z nauką zapraszamy od godz. 10 do 13. Na sobotnim koncercie o godz. 20 wystąpi grupa Planogram.
       W niedzielę oprócz foodtrucków zapraszamy na dwa koncerty. Od godz. 18 będzie można wyciszyć się na koncercie Mis Tybetańskich przygotowanych przez Stowarzyszenie Babska Wyspa. Na niedzielnym koncercie na scenie przed katedrą wystąpi utalentowany elblążanin, znany z programów The Voice Of Poland i XFactor- Gracjan Kalandyk.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama