UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

To będzie wyjątkowy koncert!

 
Elbląg, Tak było w ubiegłym roku...
Tak było w ubiegłym roku... (Fot. Konrad Kosacz)
Reklama

Zdobywają najwyższe laury na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, a ich występy na długo zapadają w pamięci. Tym razem Szalone i Szalone Małolaty, zespoły wokalne z Młodzieżowego Domu Kultury, a także wokaliści głogowskiego Studia Talentów Miejskiego Ośrodka Kultury zabiorą publikę w magiczny świat piosenek świątecznych. Nie będzie to jednak typowy koncert, a znacznie więcej!

Rozgrzewające serca piosenki w klimacie świątecznym, wspaniałe stroje, urzekające aranżacje, doborowe grono muzyków i poruszający głos młodych solistów – na deskach Teatru im. A. Sewruka będzie się działo! Już 10 stycznia (wtorek) o godz. 18 pojawią się na nich młodzi wokaliści, od szóstego do 17 roku życia, a także kilkunastu muzyków, m.in. z Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. Nie zabraknie również młodzieży z Mini Studia Gier Dramatycznych naszego MDK-u.
       - W ubiegłym roku zabraliśmy słuchaczy w magiczny świat kolęd, w tym roku będą to zupełnie nowe utwory, związane z klimatem świąt. W przygotowanie tego wydarzenia włożyliśmy dużo serca i maksimum pracy, zaangażowało się w nie około sto osób – opowiada Katarzyna Panicz, kierownik artystyczny tego wydarzenia, a także prowadząca zespoły wokalne w Młodzieżowym Domu Kultury. - Mało tego! Będziemy u siebie również gościć dziewięciu młodych artystów z Głogowa, ze Studia Talentów Miejskiego Ośrodka Kultury, a także ich instruktorkę, Dorotę Drozd.
       "W pewien styczniowy wieczór" to prawdziwe widowisko muzyczne połączone z elementami teatru ruchu. Będzie radośnie i wzruszająco, nie zabraknie odpowiedniej oprawy artystycznej na wysokim poziomie.
       Organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży Szalone Małolaty oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu, przy wsparciu władz Miasta Elbląga.
       Bilety w cenie 25 zł (miejsca położone nieco dalej od sceny) oraz 35 zł są sprzedawane przez Stowarzyszenie. Można je nabyć w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Bema 37 oraz przy ul. Warszawskiej 51.

  Elbląg, To będzie wyjątkowy koncert!
fot. Konrad Kosacz


      
Obsada: zespół Szalone i Szalone Małolaty, młodzież z pracowni Mini Studio Gier Dramatycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu
       Zespół muzyczny w składzie:
       instrumenty klawiszowe – Bartek Krzywda
       trąbka – Marcin Gawdzis
       saksofon – Szymon Zuehlke
       gitara basowa - Piotr Mazurowski
       perkusja - Paweł Batycki
       flet poprzeczny – Joanna Dreger
       klarnet: Wojciech Haza
       skrzypce 1 - Beata Wojtowicz – Rodak
       skrzypce 2 - Dorota Sulich – Czarnocka
       altówka - Michał Piwowarczyk
       wiolonczela - Mariusz Mruczek
       gościnnie wystąpią: grupa wokalna ze Studia Talentów Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie pod kierownictwem Doroty Drozd oraz Tomasz Steńczyk.
      
       scenariusz: Nina Dziwniel – Stępka
       reżyseria: Nina Dziwniel – Stępka, Katarzyna Panicz
       przygotowanie wokalne: Katarzyna Panicz
       aranżacje muzyczne: Bartosz Krzywda
       choreografia: Marta Brozdowska
       kostiumy: Agnieszka Kwiecień
       scenografia: Katarzyna Smeja – Skulimowska
       reżyseria światła: Kazimierz Kowalski
       realizator dźwięku: Jerzy Cwil, Jakub Kasin
      
       Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski
       Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie i zapraszamy 10 stycznia do teatru.
       Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury
       Edyta Lichacz
      

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama