UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

VI Koncert Galowy Broadway 2012

Elbląg, VI Koncert Galowy Broadway 2012

Szkoła Tańca Broadway oraz Stowarzyszenie Broadway w Elblągu już po raz szósty zapraszają na niezapomniane widowisko taneczne – w środę 27 czerwca. „Koncert Galowy Broadway 2012” to impreza podsumowująca edukację artystyczną dzieci, młodzieży i dorosłych, doskonalących swoje umiejętności pod okiem wybitnych pedagogów i instruktorów z różnych dziecin tańca.

Koncert organizowany jest już po raz szósty. Podczas Gali będzie można obejrzeć występy grup i solistów baletu klasycznego oraz tańca współczesnego, a także choreografie akrobatyczno-jazzowe oraz małe formy teatralne w stylu hip-hop i jazz.
       Jak co roku, na scenie wystąpią także najmłodsi uczniowie z grupy rytmiki tanecznej oraz panie z grupy salsy i latin solo.
       Dodatkową atrakcją tegorocznego Koncertu Galowego będzie pokaz grupy White Slide – gwiazd czwartej edycji programu „Mam Talent”. Wśród publiczności zostaną rozlosowane ekskluzywne nagrody.
       – Ideą działalności Szkoły Tańca Broadway oraz Stowarzyszenia Broadway w Elblągu jest edukacja artystyczna dzieci i młodzieży poprzez taniec – mówi Ewa Kalka, organizator imprezy. – Przygotowujemy przyszłych, profesjonalnych tancerzy do spektakli i widowisk teatralnych. Dokładamy wszelkich starań, aby uczniowie uzyskiwali tytuł tancerzy zawodowych. Cieszy nas fakt, że nasi podopieczni, kontynuując obecnie naukę w szkołach baletowych, osiągają najlepsze wyniki wśród swoich rówieśników. Uczniowie naszej szkoły wygrywają także ogólnopolskie konkursy tańca. Jest to zasługa odpowiednio dobranej metodyki nauczania i życzliwej atmosfery panującej w relacjach między uczniami, a pedagogami, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami scenicznymi nabytymi podczas pracy w teatrach w Polsce i za granicą
       Przesłaniem Koncertu Galowego Broadway ‘2012 jest podkreślenie wagi tańca jako jednej z najsubtelniejszych form sztuki. Co roku spotykamy się z uznaniem ze strony krytyków sztuki tanecznej oraz publiczności goszczącej na naszych koncertach. Występy naszych uczniów, ciekawe choreografie, w połączeniu z piękną muzyką i grą świateł będą naszą najlepszą wypowiedzią. Serdecznie zapraszamy!
      
       Bilety-cegiełki w cenie 30 zł będzie można nabyć już od 13 czerwca w kasie Teatru im. Sewruka w Elblągu oraz w siedzibie Szkoły Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu. Rezerwacja biletów i szczegółowe informacje pod numerami telefonów: 55 236 92 82 lub 606 716 626, 664 739 651.
      
Szkoła Tańca Broadway
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama