UWAGA!

W dzikie wino zaplątani

2010-05-12
Aktualizowany 2010-05-19 11:42
Elbląg, W dzikie wino zaplątani

Pod takim hasłem w środę (19 maja) o godz. 19.30 odbędzie się koncert wyjątkowego elblążanina - Tomka Steńczyka. Tradycyjnie miejscem spotkań muzycznych będzie elbląski Klub „Mimoza”.

Ten uzdolniony wokalista, gitarzysta i kompozytor zdobył Grand Prix na tegorocznym Festiwalu Sztuki Słowa „Czy to jest kochanie?” w Elblągu. Rok temu Tomek otarł się o zwycięstwo na tej prestiżowej imprezie, zdobywając drugie miejsce. W tym roku okazał się najlepszym śpiewakiem wśród wielu przybyłych z całej Polski.
      
       W „Mimozie” wystąpi on z klawiszowcem i organizatorem środowych koncertów Bartkiem Krzywdą, który zagra na niezidentyfikowanym instrumencie elektrycznym liczącym na oko 40 lat. Występ jest zatytułowany „W dzikie wino zaplątani” (od znanej piosenki M. Grechuty), a będzie można na nim usłyszeć konkursowe piosenki z Elbląga oraz wiele innych wartościowych utworów z kręgu poezji śpiewanej, bluesa oraz starego dobrego rocka.
      
       Kto ma ochotę posłuchać charyzmatycznego wokalu Steńka oraz „oldskulowego” brzmienia duetu niech koniecznie przyjdzie w środę na koncert w Klubie „Mimoza” przy ul. Garbary 10-9, aby za jedyne 10 zł spędzić czas przy dobrej muzyce.
      
Bartek Krzywda, Klub Mimoza
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama