UWAGA!

W niedzielę na giełdę kolekcjonerów

Elbląg, W niedzielę na giełdę kolekcjonerów
(fot. Grzegorz Stasiełowicz)

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu zaprasza w niedzielę 15 kwietnia od godz.10 do 14 na kolejną giełdę kolekcjonerów.

Na imprezie organizowanej wspólnie przez Elbląski Klub Kolekcjonerów „Antyk” oraz elbląskie Muzeum spotykają się kolekcjonerzy, nie tylko po to, aby zaprezentować swoje zbiory, pochwalić najnowszymi zdobyczami, ale również po to, by podzielić się swoją widzą z dziedziny numizmatyki, filatelistyki, ceramiki użytkowej, grafiki czy malarstwa.
     Wszystkie prezentowane przez kolekcjonerów przedmioty można w trakcie imprezy kupić, obejrzeć lub dowiedzieć się na ich temat wielu ciekawych rzeczy. Na elbląską giełdę przyjeżdżają miłośnicy staroci z naszego miasta, jak również goście z Grudziądza, Malborka czy Kwidzyna.
     Jeśli pogoda dopisze giełda odbędzie się na Dziedzińcu elbląskiego Muzeum, w przeciwnym wypadku organizatorzy zapraszają do budynku Gimnazjum.
     Dodatkową atrakcją niedzielnej giełdy dla wszystkich odwiedzających, jest możliwość bezpłatnego w tym dniu zwiedzania ekspozycji aktualnie prezentowanych w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Elblągu.
     
     
ET
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama