UWAGA!

Warsztaty decoupage w Światowidzie

 Elbląg, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na warsztaty z decoupage dla dorosłych. Warsztaty odbędą się 26 listopada (piątek) o godzinie 17. Na zajęciach uczestnicy wykonają drewniane dekoracje typu skrzynki, pudełka na biżuterię, koszyki. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą miło i twórczo spędzić wieczór!

Decoupage to popularna technika, dzięki której możemy nadać przedmiotom zupełnie inny wygląd. Technika polega na dekorowaniu przedmiotów wycinanymi motywami np. z papieru. Wybraną powierzchnię maluje się farbami i pokrywa specjalnymi preparatami nadającymi różne efekty, np. spękania, złocenia lub postarzenia.

- Na zajęciach opowiemy o technice decoupage oraz zaprezentujemy kilka przedmiotów wykonanych tą techniką, ale przede wszystkim będzie to okazja do samodzielnego ozdobienia wybranego przedmiotu, który później może być prezentem świątecznym albo ozdobą w naszym domu – zachęcają organizatorzy. - Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać tę unikalną technikę zdobienia i nauczyć się tworzyć piękne przedmioty dla siebie i bliskich – dodają organizatorzy.

Zajęcia organizowane są w miłej atmosferze przy kawie, herbacie i ciastku, umożliwiającej naukę nowych technik artystycznych i rozwój umiejętności. Zapraszamy dorosłych w każdym wieku. Liczba miejsc ograniczona. Cena 30 zł/osoba.

 

Termin i miejsce: 26 listopada 2021 godz. 17.00, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Zapisy i więcej informacji: tel. 55 611 20 59, dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama