UWAGA!

Warsztaty flamenco

W piątek 16 listopada rozpoczną się warsztaty flamenco z Beatą Jasnoch, założycielką szkoły flamenco w Sopocie. Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na zajęcia wszystkich zainteresowanych - panie uczyć się będą w dwóch grupach: dla początkujących i zaawansowanych.

W jednym z wywiadów Beata Jasnoch przyznała: - Niejednokrotnie zauważyłam, że moje uczennice dzięki flamenco rozkwitają, co sprawia mi ogromną satysfakcję i radość.
     Instruktorka, która prowadzi zajęcia dla pań, twierdzi, że kobiety lubią tańczyć, a problemem jest zazwyczaj brak partnerów. Dlatego proponuje flamenco tańczone solo, co w tej sytuacji wydaje się najlepszym rozwiązaniem.
     - Warsztaty odbywać się będą w piątek i sobotę 16 i 17 listopada. W piątek grupa początkująca zaczyna zajęcia o godzinie 20 - mówi Ania Książkiewicz, również instruktorka flamenco. - Zapraszam do tej grupy panie, które nie miały jeszcze styczności z tańcem. Grupa osób zaawansowanych spotka się o godzinie 18.
     Zajęcia odbywać się będą w Centrum Tańca „Promyk”. Koszt dwudniowych warsztatów to 50 zł. Zapisy na warsztaty pod numerem 609 120 262.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama