UWAGA!

Wernisaż w Krużganku

 Elbląg, Jedna z prac artystki
Jedna z prac artystki (fot. nadesłana)

W czwartek, 21 listopada, o godz. 18 w krużganku Galerii EL odbędzie się wernisaż wystawy Kamili Bajczyk. Będzie to pierwsza indywidualna wystawa tej młodej artystki, na której będzie można zobaczyć malarstwo, rysunki i fotografię.

Kamila Bajczyk, z pochodzenia elblążanka, już w wielu 6 lat była uczennicą Bogdana Kilińskiego. Zanim rozpoczęła studia na Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki w Gdańsku, uczestniczyła w zajęciach gdańskiej "Kuźni". Podczas studiów uczyła się we Włoszech na Accademia Belle Arti Perugia. Następnie uczyła się w Sopockiej Szkole Fotografii WFH, gdzie na pierwszym roku wygrała stypendium w Lofoten Folkehogskole w Norwegii. Obecnej studiuje kolejny kierunek na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na Wydziale Intermediów, spec. Fotografia.
      
       Wernisaż wystawy prac Kamili Bajczyk odbędzie się w Krużganku Galerii EL w czwartek, 21 listopada, o godz.18.

 

inf. nadesłana

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • lepiej sie zabezpieczyc w jakis kask
  • Kamuflaż deformujący miał na celu bardziej wprowadzić w zakłopotanie przeciwnika. To samo robi sie dzisiaj z ludzmi takim rodzajem sztuki - narzedzie do mieszania ludziom w glowie
  • Byłem widziałem. Niestety artystka, mało powiedziała o swojej sztuce, w sumie co mogła powiedzieć, może sama nie wie co stworzyła? Ludzie pozostawieni samym sobie, oglądajcie, zero własnej promocji. Stypendium i pobyt we Włoszech w tym przypadku, nie świadczy o umiejętnościach. Po minach większości osób było widać, że ta sztuka do nich nie przemawia. Jedynie rodzina i znajomi, chyba byli zachwyceni? Pani ma wiele zainteresowań, może w czymś zabłyśnie?
  • na koniec jeszcze jeden obrazek
Reklama