UWAGA!

Wernisaż w Studni

Klub Galeria Studnia zaprasza na wernisaż prac malarskich Katarzyny Milewskiej. Płótna młodej artystki, studentki gdańskiej ASP, po raz pierwszy zostaną zaprezentowanej szerszej publiczności. Wernisaż odbędzie się w czwartek 1 kwietnia o godz. 19.00.

Katarzyna Milewska urodziła się w 1982 r. w Gdańsku. Początkowo kształciła się muzycznie - ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia. Później rozpoczęła lekcje rysunku i malarstwa w pracowni gdańskiej malarki Doroty Obady-Cichosz. Obecnie jest studentką II roku Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale Malarstwa i Grafiki w pracowni nauczania początkowego prowadzonej przez prof. Jerzego Ostrogórskiego. Wystawa w Studni będzie pierwszą odsłoną obrazów olejnych Kasi Milewskiej poza pracownią akademicką.
     - To swego rodzaju przegląd akademickich prac malarskich z etapu, na którym teraz się znajduję - mówi artystka. - Odzwierciedlają one różne nastroje i ukazują wyniki poszukiwań, nie zawsze konkretnych i prowadzących do jednego punktu. Osobiście traktuję je jako "zapis chwil", jako prace, z których każda staje się punktem wyjścia dla następnej. Wszystkie obraz powstały w 2004 r.
     Otwarcie wystawy prac malarskich Katarzyny Milewskiej odbędzie się w czwartek 1 kwietnia o godz. 19.00 w Studni przy ul. Hetmańskiej. Wstęp wolny.
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama