UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wesprzyj niepełnosprawnych, przyjdź na koncert Zakopower

Elbląg, Wesprzyj niepełnosprawnych, przyjdź na koncert Zakopower

Zespół Zakopower w repertuarze kolędowym będzie gwiazdą koncertu charytatywnego „25 lat Razem” organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Elblągu. Są jeszcze wolne miejsca.

25 stycznia w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu wystąpi Sebastian Karpiel - Bułecka z Zespołem. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze kolędy i podhalańskie pastorałki w nowoczesnych aranżacjach osadzonych jednocześnie w góralskich tradycjach.
       Koncert charytatywny to pierwsze z kilku działań zaplanowanych na rok 2017 w ramach jubileuszu 25-lecia elbląskiego Koła PSONI. Działające od 25 lat Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną jest samopomocową organizacją pożytku publicznego, której celem jest działanie na rzecz wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz wspieranie ich rodzin. Stowarzyszenie zrzesza rodziców i opiekunów prawnych osób niepełnosprawnych intelektualnie, członków ich rodzin, przyjaciół, ich samych, jak również specjalistów, którzy podejmują działania dla ich dobra. Obecnie elbląskie Koło PSONI prowadzi cztery placówki pobytu dziennego oraz działania projektowe otaczając wieloprofilowym wsparciem osoby w wieku od urodzenia do późnej starości. Miesięcznie ze wsparcia stowarzyszenia korzysta ok. 150 osób z niepełnosprawnością intelektualną.
       Pozyskane podczas koncertu środki zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia.
       Serdecznie zapraszamy !!!
       Wszelkie informacje dotyczące koncertu można uzyskać w siedzibie PSONI Koło w Elblągu przy ul. 1 Maja 1 lub telefonicznie pod numerem 55 233 75 93.
      

       Patronem medialnym wydarzenia jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
PSONI Koło w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama