UWAGA!

Weź udział w konkursie plastycznym lub fotograficznym

 
Elbląg, Weź udział w konkursie plastycznym lub fotograficznym

„Obronność w obiektywie” dla miłośników fotografii i „Wojsko przyszłości” dla małych artystów. Do udziału w dwóch konkursach: fotograficznym oraz plastycznym zachęcają organizatorzy Pikniku Lotniczo-Militarnego w Ornecie.

Konkurs plastyczny
       Nic nie pobudza tak dziecięcej wyobraźni, jak możliwość fantazjowania. Stąd pomysł na nieco przewrotny temat przewodni: „Wojsko przyszłości”. Konkurs skierowany jest do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych województwa warmińsko – mazurskiego w dwóch kategoriach wiekowych: 5-9 lat oraz 10-13 lat. Każdy uczestnik może przedstawić wyłącznie jedną pracę (nie mogą to być prace zbiorowe) w formacie A3 wykonaną dowolną techniką. Prace należy przesyłać na adres: Miejski Dom Kultury w Ornecie, ul. 1 Maja 45, 11-130 Orneta do dnia 30 maja 2014 r. Organizatorzy liczą na pomysłowość i nieszablonowość młodych artystów.
       Konkurs fotograficzny
       Miłośnicy fotografii muszą się zmierzyć z dość trudnym tematem przewodnim, jakim jest: „Obronność w obiektywie”. Jak ją pokazać? Jak mówić o niej obrazem? Czym jest? Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 3 wykonane przez siebie fotografie, które mogą być zdjęciami pojedynczymi lub stanowić cykl zdjęć. Zdjęcia w formacie JPG w rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi. należy nadsyłać w formie elektronicznej na płytach CD, DVD wraz ze zdjęciami (format 13x18 cm) na adres Miejskiego Domu Kultury w Ornecie, ul. 1 Maja 45, 11-130 Orneta.
       Co i jak?
       Termin nadsyłania prac w obu konkursach upływa 30 maja 2014r. W konkursie fotograficznym do zgarnięcia są nagrody za trzy pierwsze miejsca, zaś w konkursie plastycznym 3 nagrody główne w każdej kategorii wiekowej. Rozstrzygnięcie obu konkursów nastąpi nie później niż 12 czerwca, zaś nagrody wręczone zostaną laureatom podczas Pikniku Lotniczo-Militarnego, który odbędzie się 20 czerwca w Ornecie.
       Do udziału w konkursach zapraszają Stowarzyszenie „Miastowieś” i Miejski Dom Kultury w Ornecie. Szczegóły oraz regulamin konkursu na stronie www.mdk.orneta.pl.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama