UWAGA!

Weź udział w XXV Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa

 Elbląg, Weź udział w XXV Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza do udziału w jubileuszowym XXV OFSS „…czy to jest kochanie?”, który odbędzie się 17-19 marca. Festiwal skierowany jest do pasjonatów języka ojczystego. Czekamy na uczestników w dwóch kategoriach: recytatorzy i wykonawcy piosenki poetyckiej. Zgłaszać można się do 24 lutego.

Nasz festiwal cieszy się dużym zainteresowaniem w środowisku artystycznym, teatralnym, wśród osób, które kochają sztukę i zaproponowaną przez nas formę przekazywania emocji – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa „...czy to jest kochanie?" odbędzie się w dniach 17-19 marca w Elblągu. Prezentacje konkursowe w kategorii recytacja rozpoczną się w sobotę (18 marca), o godz. 10 i potrwają do godz. 14, natomiast od godz. 17 do 20 prezentować się będą wykonawcy piosenki poetyckiej (próby od godz. 13).

Przygotowując i realizując Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa „…czy to jest kochanie?” organizatorom przyświeca idea promowania dbałości o język ojczysty. Tematem przewodnim jest miłość i różne spojrzenie na to głębokie i twórcze zagadnienie.

Bardzo zależy nam na propagowaniu różnych sposobów myślenia o świecie, o wrażliwości i zderzaniu różnych estetyk – mówią organizatorzy. Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa „..czy to jest kochanie?” jest piękną podróżą przez wyobraźnię twórców, przez wszystkie emocje, które tkwią w nich samych. To eksploracja ich świata wewnętrznego. Wszyscy miłośnicy Festiwalu zarówno podczas przesłuchań, jak i koncertu finałowego będą mogli uczestniczyć w poznawaniu emocji artystów, a to sprawi, że wszyscy będziemy bogatsi estetycznie. Jest to ogromna wartość dodana Festiwalu – kończą organizatorzy.

Więcej informacji o Festiwalu, a w szczególności karty zgłoszeniowe oraz regulamin można znaleźć poniżej (załączone w plikach pdf). Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń. Kartę i regulamin pobrać można na dole artykułu.

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na adres mailowy aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub telefonicznie 55 611 20 59.

Regulamin

Karta rekrutacyjna (piosenka)

Karta rekrutacyjna (recytacja)

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama