UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wieczór Poezji Jana Pawła II - konkurs recytatorski

 
Wieczór Poezji Jana Pawła II - konkurs recytatorski

Z okazji zbliżającej się kanonizacji Jana Pawła II CSE Światowid zaprasza uczniów klas V i VI szkół podstawowych oraz uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w konkursie recytatorskim „Wieczór Poezji Jana Pawła II”.

Konkurs ma uświetnić obchody kanonizacji Jana Pawła II. Jest skierowany jest do uczniów klas V i VI szkół podstawowych oraz uczniów szkół gimnazjalnych. Jego celem jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży wartości moralnych oraz uwrażliwianie młodych ludzi na twórczość Jana Pawła II.
       Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 4 kwietnia. Formularze można przesyłać drogą mailową na adres: agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl, faxem pod nr 55 611 20 60 lub listownie na adres CSE Światowid.
       Uczestnicy konkursu mają zaprezentować dwa utwory. Przynajmniej jeden z nich musi być autorstwa Karola Wojtyły, drugi może być innego autorstwa, lecz tematem musi nawiązywać do życia Jana Pawła II.
       Prezentacje konkursowe odbędą się w czwartek, 10 kwietnia o godz. 18.00 w Galerii Nobilis.
       Laureaci konkursu otrzymają nagrody i wyróżnienia.
       Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.swiatowid.elblag.pl w zakładce Konkursy.
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...