UWAGA!

Wieczór zadumy nad życiem i śmiercią

Elbląg, Wieczór zadumy nad życiem i śmiercią

Wczoraj (18 grudnia) w Teatrze Dramatycznym odbyła się kolejna odsłona Elbląskiej Sceny Literackiej. Bohaterami wieczoru zatytułowanego „Na początku było słowo, a na końcu...” byli uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2.

Jak mówi Tomasz Walczak, rzecznik prasowy elbląskiego teatru, był to wieczór zadumy i refleksji nad życiem i śmiercią. Spotkanie oparte zostało na tekstach nieznanych młodych poetów a także opiekuna koła teatralnego działającego w ZSO nr 2, Dominiki Lewickiej-Klucznik.
     - Stawiane był pytania, na ile powstajemy według jakiegoś planu i na ile jesteśmy zmuszani, by według niego żyć - mówi Tomasz Walczak. - Czy uczy nas życia Stwórca, inni ludzie, my sami? Czy da się wyzwolić z ram i czym takie wyzwolenie się kończy. Czy śmierć to koniec życia czy początek innego? Może lepszego? Co w umieraniu jest cenne dla człowieka?
     Na scenie zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Elblągu, członkowie koła teatralnego. Tłem ich rozważań była muzyka gitarowa i subtelna gra świateł.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama