UWAGA!

Wiosna w fotografii

Elbląg, Wiosna w fotografii
(fot. Damian Matwiejczyk)

We wtorek 20 czerwca o godz. 19 w Galerii Atrium hotelu Gromada (Plac Słowiański 2) odbył się wernisaż drugiej już wystawy fotografii elblążanina Ryszarda Siwca z cyklu „Cztery pory roku”.

Wiosennym fotografiom Elbląga i okolic towarzyszą witraże firmy Pujan, sponsorem wystawy jest firma Reproskan.
     Wystawa będzie dostępna do połowy września.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Hotel Gromada (Plac Słowiański 2) prościej by było napisać Dawny hotel Elzam... i wszyscy by wiedzieli o co chodzi :)
 • Kolejna już wystawa p. Ryszarda Siwca jest godna polecenia. Elblązanie warto zobaczyć nasze miasto z perspektywy prawdziwego artysty !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zauroczony(2006-06-21)
 • Niestety... Przykro to stwierdzić, ale Pan Siwiec nie spełnia żadnych moich oczekiwań. Zdjęcia są kiepskie...po prostu maksymalnie średnie. Nic sie w nich nie wyróżnia. Każdy artysta w swoich pracach pokazuje coś dla niego charakterystycznego, a niestety Pan Siwiec (nie ublizając, bo uważam, że jest sympatycznym człowiekiem) nie ma co pokazać. Zdjęcia, które zostały zaprezentowane może zrobić każdy. Uważam, że jako debiutujący i przede wszystkim wystawiający się "twórca" powinien nas czyms zaskoczyć- a tu nicc...Nuda, nuda i jeszcze raz nuda! Nic z artyzmu tu nie ma...
 • Obawiam się, że nie każdy może zrobić dobrą fotografię, a zdjęcia Pana Siwca były podziwiane i szybko znajdowały nabywców.Pokazał urodę Elbląga nie dostrzeganą przez nieuważnych przechodniów, to niewątpliwie wrażliwy artysta.
 • W pełni zgadzam się z przedmówcą, który zaczął od słowa "Niestety...". Wydaje mi się, że o drobinę ciekawsze były zdjęcia z cyklu zima.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Julian(2006-06-21)
 • Z tego co wiadomo ( m.i. z wywiadu z R.Siwcem na portalu GABO) Galeria Atrium ma zaspokajać różne oczekiwania, także gości hotelowych. Do tego stopnia że podobno kierownictwo hotelu rozważało umieszczenie dwujęzycznych podpisów pod zdjęciami charakterystycznych obiektów Elbląga. Tak więc poprzednicy zakochani w słowie "niestety" tak jakby komentowali mecz piłki nożnej operując przepisami gry w koszykówkę. Z drugiej strony (patrz wywiad) każdy fotoamator ma możliwość umieszczenia swoich fotografii w galerii także tych z "indywidualnym rysem". Jeśli tylko chce. Podobno przysłowia są mądrością narodów. Jedno z nich wspomina o krowie która dużo rycząc mało mleka daje. Na koniec dobra wiadomość dla malkontentów. Jeśli do początków września nie znajdzie się sponsor, następnej wystawy nie będzie.
Reklama