UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Wszyscy nielubia Niemców. Ale 80% jeżdzi ich samochodami i ponad 60% Elblążan pracuje w firmach produkujących dla Niemców. A do tego kanał Elbląski tez dzięki Niemcom. Nasi Polacy nigdy nic nie potrafiliby takiego stworzyć, wszystko co pozostało i naczym zarabia Elblag jest po Niemcach. Nie nadają sie do takich przedsięwzięc żaden Polak
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  10
  ola284(2018-12-21)
 • Wszyscy??? To skąd Ci co wyprawiali ur. Hitlera?? Mój szwagier jeździ do pracy do Niemiec i sobie chwali ich ?, grono ludzi starszych już przebaczyli Niemcą i niechcą wracać do krzywd wojny. Nie wiem o "jakich wszystkich" piszesz. To, że władza nie przepada za Niemcami i w TV naradowej puszcza propagandę przeciwko Angeli, nie znaczy, że obywatele to "łykają", oczuwiście są obatele którzy ślepo wierzą władzy i są obywatele którzy nie lubią nic i są przeciwko wszystkiemu, ale są też tacy którzy są przeciwko Polaką a wychwalają Niemców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Ciekawski(2018-12-23)
 • Ola Elbląg był miastem po części polskim, po części niemieckim, a w sumie wielonarodowym. Nie można tak genrralizowac, ale składam to na poczet twojego młodego wieku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Glosrozsadku1(2018-12-24)
 • @ola284 - Masz dużo racji. Nie przejmuj się wpisami ludzi którym wydaje się że coś wiedzą. Zgłębiaj wiedzę na interesując Ciebie tematy. Tylko raz w życiu udało się Polakom wnieść coś do osiągnięć światowych. .. Łukasiewicz wynalazł lampę naftową, gdy przez przypadek natrafił na ropę naftową. .. Polska przed wojną legitymowała się takim samym analfabetyzmem jak w tym samym czasie w b. ZSRR. To spuścizna po pańszczyźnie i wielowiekowym zaniedbaniu po klęsce jaką ponieśliśmy podczas Potopu Szwedzkiego i ponosimy praktycznie do dzisiaj. Są to straty nie do odrobienia. Świat poszedł dalej, Chiny dzięki mądremu rządowi, mimo że komunistyczny, zajmują I miejsce. Dzięki przesiedleniu nas ze Wschodu na Zachód zobaczyliśmy jak wyglądają miasta z cegły, fabryki, stocznie i rolnictwo. Następnie wyedukaowano Polaków. A dzisiaj lekce religii sa ważniejsze od nauk ścisłych, a premier chce produkować samochody na wodę, albo wodór. .. może na fasolę ? Trzymaj się. Amen.
Reklama