UWAGA!

„Wrażliwe dusze, zręczne dłonie” – wystawa i warsztaty

 
Elbląg, „Wrażliwe dusze, zręczne dłonie” – wystawa i warsztaty
fot. nadesłana

Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej zaprasza w piątek 25 kwietnia o godz. 17.30 na wernisaż wystawy „Wrażliwe dusze, zręczne dłonie”, prezentującej prace wykonane przez przyszłych terapeutów zajęciowych. Tego samego dnia odbędą się też warsztaty tworzenia w drewnie. Wstęp wolny.

W zawodzie terapeuty, jak mówią nauczyciele przygotowujący uczniów do wykonywania zawodu terapeuty zajęciowego – ważne jest uchwycenie celowości tej pracy, które jest działaniem skierowanym do człowieka i jego środowiska, a wiąże się z umiejętnością pracy wieloma technikami, ze szczególnym uwzględnieniem tych aktywizujących, które uczniowie poznają w toku nauki, poprzez tworzenie w różnych materiałach.
       Podczas wystawy zaprezentowane zostaną prace, które powstały przy wykorzystaniu różnorodnych materiałów i przy użyciu różnych technik plastycznych. Będą to m.in.: witraże, prace w drewnie i szkle, a także malowane na tkaninach.
       Autorzy prac to: Karolina Sokołowska, Joanna Panimasz, Marzena Kurowska, Sławomir Zawistowski, Iwona Olewniczak , Beata Zamłyńska, Edyta Krakowska, Daria Szymańska.
       Tego samego dnia o godz. 16.00 uczniowie kierunku Terapia Zajęciowa poprowadzą warsztaty tworzenia prac w drewnie. Będzie można zapoznać się z różnymi technikami obrabiania materiału, jakim jest drewno, metody barwienia i ozdabiania drewna. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Ilość miejsc na warsztatach ograniczona. Zapisy przyjmowane są pod nr tel.: (55) 625 60 90.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama