UWAGA!

Wygraj zaproszenie na czerwcowy wieczór trzech kompozytorów

 Elbląg, Graf. EOK
Graf. EOK

Mieczysław Weinberg, Sławomir Czarnecki i Sebastian Perłowski. Trzy nazwiska, setki partytur, tysiące koncertów z ich muzyką. Kolejny już 6 czerwca w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych – sala koncertowa wypełni się paletą smyczkowych emocji.

Z jednej strony, twórczość Weinberga - “artysty trzech światów”, trzeciego, po Dymitrze Szostakowiczu i Sergieju Prokofiewie, kompozytora w Rosji pod względem liczby wykonań koncertowych. Z drugiej, utwory Czarneckiego, nawiązującego w muzyce m.in. do folkloru górskiego - jednego z jego dzieł wysłuchali uczestnicy zeszłorocznego Festiwalu “Muzyka Polska na Warmii i Żuławach”. Z trzeciej, kompozycja Sebastiana Perłowskiego, którego elbląscy melomani mieli już przyjemność poznać przy okazji koncertu muzyki filmowej w 2018 roku. Z ich dorobkiem zmierzą się Elbląska Orkiestra Kameralna i Paula Preuss w roli solistki. Za dyrygenckim pulpitem stanie natomiast sam Sebastian Perłowski.

Dla naszych Czytelników mamy jedno zaproszenie na koncert, które jest ważne dla dwóch osób. Wystarczy napisać na adres konkurs@portel.pl i powiedzieć nam: Który z dotychczasowych koncertów koncertów EOK zapadł Ci najbardziej w pamięć i dlaczego? Na odpowiedzi (w treści maila prosimy wpisać hasło EOK) czekamy do 3 czerwca do godz. 12. 

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

 

Patronem medialnym EOK jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama