UWAGA!

Wystawa fotografii „Mali-Wielcy Bohaterowie Demokracji”

 
Elbląg, Wystawa fotografii „Mali-Wielcy Bohaterowie Demokracji”

W dniach 23-30 kwietnia wystawę „Mali-Wielcy Bohaterowie Demokracji” będzie można oglądać w Instytucie Pedagogiczno-Językowym PWSZ w Elblągu przy Czerniakowskiej (w sali 23), natomiast w dniach 5-23 maja w Galerii Filar Sztuki, mieszczącej się w gmachu Uczelni przy al. Grunwaldzkiej 137. Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się tu 7 maja o godz. 12.00

„Mali-Wielcy Bohaterowie Demokracji” - tak brzmi tytuł wystawy zorganizowanej przez uczestników warsztatów fotograficznych Stowarzyszenia Elbląg Europa w ramach projektu Europe of all Citizens.
       Artyści postanowili zainspirować młodzież do zastanowienia się czym jest demokracja w życiu codziennym. Wykonane przez nich zdjęcia przedstawiają sylwetki ludzi z różnych środowisk, na co dzień pracujących na rzecz dobra społeczeństwa. Wśród nich możemy znaleźć zarówno profesora, ratownika medycznego jak i kucharkę.
       Wystawa „Mali-Wielcy Bohaterowie Demokracji” jest wystawą wędrującą, co oznacza, że począwszy od marca 2014 roku prezentowana jest w różnych miejscach Elbląga i innych miejscowościach województwa. Do tej pory w Elblągu wernisaże odbyły się w Ratuszu Staromiejskim i CSE Światowid, a także w miastach: Susz, Pasłęk i Olsztyn. Wystawa towarzyszyła również uczestnikom wyjazdu do Rumunii podczas spotkania młodzieżowego z organizacjami partnerskimi.
       W terminie 23-30 kwietnia br. wystawę będzie można oglądać w Instytucie Pedagogiczno-Językowym PWSZ w Elblągu przy Czerniakowskiej (w sali 23), natomiast w dniach 5-23 maja w Galerii Filar Sztuki, mieszczącej się w gmachu Uczelni przy al. Grunwaldzkiej 137. Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się tu 7 maja o godz. 12.00
       Autorami zdjęć jest sześciu fotografików-amatorów współpracujących ze Stowarzyszeniem Elbląg Europa, wśród których są dwaj studenci naszej Uczelni: Łukasz Sienkiewicz i Andrzej Szymendera. Jednym z bohaterów zdjęć jest wykładowca PWSZ w Elblągu - prof. dr hab. Roman Kisiel.
       Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy.
      
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama