UWAGA!

Zajęcia w Światowidzie odmrożone!

 Elbląg, Zajęcia w Światowidzie odmrożone!

Doczekaliśmy się! Już z początkiem czerwca zapraszamy do Światowida. Ruszają nasze zajęcia w sekcjach.

Dla wszystkich miłośników śpiewu i tych, którzy tęsknią już za plastycznym realizowaniem się, mamy dobrą wiadomość. W czwartek, 4 czerwca, wznawiają swoją działalność sekcje: plastyczne, ceramiczne i wokalne dla osób, które kupiły karnety na miesiąc marzec.

Osoby, które mają karnety i chcą je zrealizować, proszone są o wcześniejszy, telefoniczny lub mailowy, kontakt z Aleksandrą Bednarczuk - kierownikiem działu Centrum Aktywności Społecznej (tel.: 605636670, e-mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.

Zajęcia odbywać się będą oczywiście z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego, a niektóre z warsztatów mogą odbywać się w innych niż dotychczas salach. Zastrzegamy sobie również możliwość zmian w przypadku małego zainteresowania udziałem w zajęciach.

Poniżej zamieszczamy plan zajęć sekcji wokalnej i plastycznej.

 

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A co z odmrożeniem grup brydżowch?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  sceptyk(2020-05-27)
 • Propozycja na dwa tygodnie i wakacje? Trzy miesiące dyrektor nie opracował planu działania na czas ten inny czas? Umiejętność dopasowania się do nowej rzeczywiostości przerosła tak jak i remont, który za tyle milionów póki co przypudrował lub zamienił mury na paździerze.
 • Czy znowu trzeba będzie chodzić miedzy rusztowaniami i wyjść z grubą warstwą pyłu na włosach i całym ubraniu. Robienie zajęć w czasie remontu mocno mnie zniechęciło do światowida.
 • Ostatnio gdy byliśmy w kinie słychać było wiercenia i walenia młotem. Nie dało się obejrzeć spokojnie filmu, nikt nie przeprosił i nikt nie zaproponował zwrotu za bilety.
 • w życiu warto skoncentrować się na jednym działaniu i zrobić je dobrze, ale inaczej myśli chyba A. Czyżyk. sam łapie wszystkie sroki i wróble za ogon i tak jest i w światowidzie. Skończcie ten remont i dopiero ludzi zapraszajcie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  już nie(2020-05-27)
 • Buhaha już pędzę własnymi ciuchami kurze wam wycierać. Nawiedzonych szukają. Pomalować i pośpiewać mogę sobie w domu. Do lekarza ludzie ograniczają chodzenie, a na plastykę mają przylecieć.
 • Tonący pędzla się chwyta i śpiewać żałobne pieśni zaczyna
 • Kolejni udają, że pandemia już minęła
Reklama