UWAGA!

Zaśpiewaj i wygraj!

Zaśpiewaj i wygraj!

Codziennie przed lustrem ćwiczysz śpiewanie? Znajomi i rodzina mówią ci, że masz talent? Masz dreszcze z emocji na widok mikrofonu? Światowid wraz z Towarzystwem Muzycznym Eroica zapraszają młodych i zdolnych do udziału w konkursie wokalnym „Jedzie pociąg z daleka”.

Celem konkursu jest promocja młodych talentów i wspieranie aktywności artystycznej dzieci i młodzieży, a także popularyzacja twórczości Ryszarda Rynkowskiego. Tegoroczna edycja ma charakter ogólnopolski, a jednym z najważniejszych wymogów konkursu jest zaśpiewanie jednego utworu z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego. W konkursie mogą brać udział wokaliści soliści, występujący z akompaniamentem instrumentalnym na żywo bądź z podkładem muzycznym. Wykonawcy prezentują dwa utwory. Czas prezentacji nie może przekroczyć 8 minut.
       Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży - górna granica wieku uczestników wynosi 20 lat. Będą oni startować w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, uczniowie szkół gimnazjalnych, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.
       Aby wziąć w nim udział należy do 16 czerwca 2014 roku wysłać prawidłowo wypełnioną kartę zgłoszeniową, dostępną na stronie internetowej www.swiatowid.elblag.pl pod tym linkiem. Zgłoszenia można wysyłać pocztą, faxem lub mailem. Szczegóły w regulaminie konkursu. Konkurs odbędzie się 28 czerwca w Centrum Spotkań Europejskich Światowid.
       Jury będzie oceniać intonację, emisję głosu, dykcję, umiejętności wokalne oraz indywidualność i wyraz artystyczny.
       Organizatorzy konkursu dla zwycięzców przewidzieli nagrody rzeczowe.
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)