UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Centrum Transferu Technologii PWSZ

Elbląg, Centrum Transferu Technologii PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu, w ramach Centrum Transferu Technologii,  rozpocznyna współpracę z Telewizją Elbląską, Elbląskim Parkiem Technologicznym oraz firmą Lufthansa Systems Poland Sp. z o.o.

Telewizja Elbląska w ramach współpracy z uczelnią, obejmie patronatem specjalność "grafika komputerowa i multimedia" prowadzoną w Instytucie Informatyki Stosowanej PWSZ w Elblągu. Porozumienie dodatkowo przewiduje współpracę redakcyjną oraz operatorską, emisję materiałów telewizyjnych przygotowanych przez studentów oraz organizację praktyk studenckich.
       Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk spotka się w poniedziałek (25 czerwca, godz. 15.30) z Pawłem Lulewiczem - dyrektorem Elbląskiego Parku Technologicznego oraz Adamem Wojewódką - prezesem Zarządu Lufthansa Systems Poland. Lufthansa Systems Poland podpisze porozumienie mające na celu organizację praktyk dla studentów elbląskiej uczelni, które odbywać się będą na terenie EPT. Współpraca ta ma na celu wdrożenie w życie planu transferu technologii w ramach „złotego trójkąta” (Uczelnia - Biznes - Samorząd lokalny).
      
Justyna Odya, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Trzeba przyznać, że praktyki te mogą być naprawdę ciekawe.
 • Złoty trójkąt to byłby gdyby jego częściami były uczelnia, fabryka i bank udzielający spłacalnego kredytu. W Elblągu gdzie rolę banku spełnia samorząd finansujący nieefektywne ekonomicznie działania pseudonaukowców i przedsiębiorców kosztem podatnika jest to niestety trójkąt bermudzki w którym pieniądze wydarte podatnikowi znikają. Hero.
 • Problem jest jeden, gdzie będzie się wdrażać programy jeśli powstaną ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czesiek(2012-08-02)
Reklama