UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dni rodziny w EUH-E

2015-06-02
10:10
 
Elbląg, Dni rodziny w EUH-E

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna zaprasza 6 czerwca o godz. 10.30 na bezpłatne warsztaty poświęcone uczuciom i tolerancji : „Uczucia i tolerancja. Niezbędne ogniwa prawidłowych relacji z drugim człowiekiem”.

Warsztaty są adresowane do rodziców i młodzieży. Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą zapisywać się pod numerem telefonu 604 849 990. Warsztaty odbędą się 6 czerwca o godz. 10.30 w EUH-E przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu. Warsztaty poprowadzi dr Piotr Kulikowki, wykładowca EUH-E.
      
       Podczas warsztatów zostaną poruszone zagadnienia:
       - czym są uczucia
       - rola uczuć i ich znaczenie w codziennym życiu
       - znaczenie posiadania umiejętności wyrażania uczuć w relacjach rodzic – dziecko
       - uczucia dorosłych i uczucia dzieci i młodzieży – podobieństwa i różnice
       - tolerancja i jej znaczenie we współczesnym świcie kontrowersji i sprzeczności prezentowanych przez młodych
       - tolerancja w kontekście wychowania i socjalizacji.
      
       Współczesny świat to pędząca machina zmian dokonujących się na naszych uczuć. Bezwolnie stajemy się jej małymi trybikami, dzięki czemu sami decydujemy jak będzie wyglądało jutro – mówi dr Piotr Kulikowski. Wśród dokonujących się zmian, zmierzając ku zakładanym celom, zapominamy o podstawowych elementach naszego funkcjonowania. Wśród tych składowych na uwagę zasługuje komunikacja jako podstawa współpracy z drugim człowiekiem. Znaczenie komunikacji wydaje się nabierać jeszcze większego znaczenia gdy mówimy o nim w relacjach rodziców ze swoimi dziećmi, czy w ogóle dorosłych z młodzieżą. Dlatego też Koło Naukowe Elbląskich Pedagogów działające w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej chciałoby zaprosić wszystkie chętne osoby na spotkanie warsztatowe pod tytułem „Uczucia i tolerancja. Niezbędne ogniwa prawidłowych relacji z drugim człowiekiem” w ramach XVII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.
      
       Spotkanie odbędzie się 6 czerwca w budynku Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu w godzinach 10.30 – 13.00.
      
       Organizatorzy zapraszają wszystkie zainteresowane osoby do udziału w warsztatach. Udział jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych liczba uczestników jest ograniczona. Zapisy pod nr telefonu 604 849 990. Zapraszamy.
      
----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama