UWAGA!

Dni rodziny w EUH-E

 Elbląg, Dni rodziny w EUH-E

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna zaprasza 6 czerwca o godz. 10.30 na bezpłatne warsztaty poświęcone uczuciom i tolerancji : „Uczucia i tolerancja. Niezbędne ogniwa prawidłowych relacji z drugim człowiekiem”.

Warsztaty są adresowane do rodziców i młodzieży. Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą zapisywać się pod numerem telefonu 604 849 990. Warsztaty odbędą się 6 czerwca o godz. 10.30 w EUH-E przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu. Warsztaty poprowadzi dr Piotr Kulikowki, wykładowca EUH-E.
      
       Podczas warsztatów zostaną poruszone zagadnienia:
       - czym są uczucia
       - rola uczuć i ich znaczenie w codziennym życiu
       - znaczenie posiadania umiejętności wyrażania uczuć w relacjach rodzic – dziecko
       - uczucia dorosłych i uczucia dzieci i młodzieży – podobieństwa i różnice
       - tolerancja i jej znaczenie we współczesnym świcie kontrowersji i sprzeczności prezentowanych przez młodych
       - tolerancja w kontekście wychowania i socjalizacji.
      
       Współczesny świat to pędząca machina zmian dokonujących się na naszych uczuć. Bezwolnie stajemy się jej małymi trybikami, dzięki czemu sami decydujemy jak będzie wyglądało jutro – mówi dr Piotr Kulikowski. Wśród dokonujących się zmian, zmierzając ku zakładanym celom, zapominamy o podstawowych elementach naszego funkcjonowania. Wśród tych składowych na uwagę zasługuje komunikacja jako podstawa współpracy z drugim człowiekiem. Znaczenie komunikacji wydaje się nabierać jeszcze większego znaczenia gdy mówimy o nim w relacjach rodziców ze swoimi dziećmi, czy w ogóle dorosłych z młodzieżą. Dlatego też Koło Naukowe Elbląskich Pedagogów działające w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej chciałoby zaprosić wszystkie chętne osoby na spotkanie warsztatowe pod tytułem „Uczucia i tolerancja. Niezbędne ogniwa prawidłowych relacji z drugim człowiekiem” w ramach XVII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.
      
       Spotkanie odbędzie się 6 czerwca w budynku Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu w godzinach 10.30 – 13.00.
      
       Organizatorzy zapraszają wszystkie zainteresowane osoby do udziału w warsztatach. Udział jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych liczba uczestników jest ograniczona. Zapisy pod nr telefonu 604 849 990. Zapraszamy.
      
----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama