UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

EUH-E uruchamia nowe kierunki kształcenia

2014-03-12
07:00
 
EUH-E uruchamia nowe kierunki kształcenia

Bezpieczeństwo wewnętrzne, Zarządzanie kryzysowe i bezpieczeństwo cywilne, Służby mundurowe i bezpieczeństwo państwa, Bezpieczeństwo cywilne z elementami kryminologii i kryminalistyki – to nowa oferta studiów Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu.

Absolwenci tych kierunków będą przygotowani do podjęcia pracy w organach administracji publicznej różnego szczebla. Dotyczy to zwłaszcza zatrudnienia w służbach i instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne państwa (jak np. Policja, Straż Graniczna, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Centralne Biuro Antykorupcyjne, Służba Celna) oraz w organach i służbach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo powszechne i zarządzanie kryzysowe (np. Państwowa Straż Pożarna, Wojsko Polskie, Biuro Bezpieczeństwa Narodowego). Studia przygotowują również absolwentów do pracy w organizacjach pozarządowych zajmujących się sprawami z zakresu bezpieczeństwa – m.in. bezpieczeństwem ekologicznym, socjalnym, zapobieganiem przestępczości, ochroną praw człowieka.
       - Atrakcyjność naszej nowej oferty z pewnością wiąże się z faktem, że praca w różnych jednostkach administracji państwowej kojarzona jest ze stabilnym i pewnym zatrudnieniem, co stanowi dużą zachętę, biorąc pod uwagę dzisiejszą sytuację na rynku pracy - stwierdza prof. Andrzej Sylwestrzak, dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych EUH-E.
       - Umowa o pracę, wypłacana terminowo pensja i uregulowany czas pracy - to dzisiaj niewątpliwe atuty potencjalnego pracodawcy. Studia takie jak: Bezpieczeństwo wewnętrzne, Zarządzanie kryzysowe i bezpieczeństwo cywilne, Służby mundurowe i bezpieczeństwo państwa czy Bezpieczeństwo cywilne z elementami kryminologii i kryminalistyki bez wątpienia dają perspektywy na przyszłość, a eksperci z tego zakresu są poszukiwani na rynku pracy - zaznacza prof. A. Sylwestrzak.
       - Bezpieczeństwo wewnętrzne to przede wszystkim kierunek interdyscyplinarny, łączy w sobie zarówno teorię, jak i praktykę. Perspektywy po tym kierunku to nie tylko, jak się wielu przyszłym studentom wydaje, praca w służbach specjalnych. Studia przygotowują m.in. do pracy w sztabach kryzysowych w przypadku klęsk żywiołowych, są także świetnym uzupełnieniem dla osób, które już zajmują się zabezpieczeniem obrony cywilnej, pracują w straży pożarnej, policji czy służbie celnej.
        
Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna
       ul. Lotnicza 2
       82-300 Elbląg
       tel. 55 239 38 10
       rekrutacja@euh-e.edu.pl
       www.euh-e.edu.pl

      
       ---------- Reklama -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl