UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Inauguracja w PWSZ

W poniedziałek 29 września o godz. 11 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka obędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2008/2009 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.

Złożą się na nią immatrykulacja studentów pierwszego roku, wręczenie odznaczeń i nagród dla najlepszych absolwentów i pracowników PWSZ. Wykład inauguracyjny pt. „Niebezpieczne zakwity sinic - problem nie tylko ekologiczny” wygłosi prof. dr hab. Marcin Pliński z Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego.
     Oprawę muzyczną uroczystości zapewni Akademicki Chór PWSZ w Elblągu, który wykona Hymn Państwowy, Gaude Mater Polonia i Gaudeamus Igitur.
     W tym roku akademickim na 10 kierunkach kształcenia (administracja, ekonomia, informatyka, pedagogika, filologia polska, filologia - język angielski i język niemiecki, mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika, ochrona środowiska oraz budownictwo) rozpocznie naukę 3446 studentów, w tym 791 na pierwszym roku.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Warto także wspomnieć o współpracy między PWSZ a ILO - klasą akademicką. Polegać ona będzie na organizowaniu zajęć, wykładów dla licealistów na uczelni, robieniu projektów. Uczniowie wraz z dyrekcją również udadzą się na inaugurację. Czyżby do redakcji portEl. pl takowe informacje nie dotarły?; )
  • To było coś. .. 3,5 godz. gadania, źle przemyślany program inauguracji. :/
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zasypiający lekko wpieniający(2008-09-29)
Reklama