UWAGA!

Inauguracja w PWSZ

W poniedziałek 29 września o godz. 11 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka obędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2008/2009 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.

Złożą się na nią immatrykulacja studentów pierwszego roku, wręczenie odznaczeń i nagród dla najlepszych absolwentów i pracowników PWSZ. Wykład inauguracyjny pt. „Niebezpieczne zakwity sinic - problem nie tylko ekologiczny” wygłosi prof. dr hab. Marcin Pliński z Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego.
     Oprawę muzyczną uroczystości zapewni Akademicki Chór PWSZ w Elblągu, który wykona Hymn Państwowy, Gaude Mater Polonia i Gaudeamus Igitur.
     W tym roku akademickim na 10 kierunkach kształcenia (administracja, ekonomia, informatyka, pedagogika, filologia polska, filologia - język angielski i język niemiecki, mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika, ochrona środowiska oraz budownictwo) rozpocznie naukę 3446 studentów, w tym 791 na pierwszym roku.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Warto także wspomnieć o współpracy między PWSZ a ILO - klasą akademicką. Polegać ona będzie na organizowaniu zajęć, wykładów dla licealistów na uczelni, robieniu projektów. Uczniowie wraz z dyrekcją również udadzą się na inaugurację. Czyżby do redakcji portEl. pl takowe informacje nie dotarły?; )
  • To było coś. .. 3,5 godz. gadania, źle przemyślany program inauguracji. :/
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zasypiający lekko wpieniający(2008-09-29)
Reklama