UWAGA!

Przez śmiech do lepszego małżeństwa. Konferencja w PWSZ

Elbląg, Przez śmiech do lepszego małżeństwa. Konferencja w PWSZ

W sobotę, 13 lutego w godz. 11-14 w Instytucie Pedagogiczno-Językowym przy ul. Czerniakowskiej 22 w Elblągu odbędzie się projekcja konferencji Marka Gungora "Przez śmiech do lepszego małżeństwa", której autor z dużą dozą humoru traktuje ważne kwestie takie jak komunikacja w małżeństwie, różnice w sposobie okazywania uczuć itp.

Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.
       Przez śmiech do lepszego małżeństwa nie jest jednak typowym seminarium dla małżeństw. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie wam powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.   
       Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
      
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Z doświadczenia wiem, że najlepszym spoiwem małżeńskim jest miłość i sex. Środki gwarantujące stabilność finansową, spokój i odpowiedni poziom życia a wtedy można się śmiać ze szczęścia do łez. Kasę można robić na przeróżnych projektach !!!???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    lukaszka1989(2016-02-10)
Reklama