UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bardzo dobrze, że to wymyślili, w całej Polsce brakuje 50 tysięcy lekarzy i czym więcej takich kierunków tym lepiej. W Olsztynie to na kierunek medyczny przyjeżdżają się kształcić nawet zza granicy w tym wielu z Arabii Saudyjskiej czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
  • Brakuje lekarzy, bo 1.BRAKUJE REZYDENTUR 2. Warunki pracy jak i sam sektor medyczny są w tragicznym stanie (delikatnie mówiąc) Otwieranie na wariata bylegdzie, byle szybciej kierunków lekarskich w kazdym mniejszym mieście (bo tak, tu nie o Elbląg tylko chodzi) nic nie da. Jedynie spadnie poziom kształcenia, ponieważ odtad będzie ilość nie jakość. Nie zmieni się liczba rezydentur, nie zwiększą się nakłady na ochronę zdrowia to nie zmieni się nic. Zwiększanie limitów i otwieranie nowych kierunkow lekarskich jest tylko mydleniem oczu.
Reklama