UWAGA!

Zagraniczny gość w PWSZ

Elbląg, Dr Anita Jansone.
Dr Anita Jansone.

W dniach 20-23 kwietnia Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu gościła Panią dr Anitę Jansone z łotewskiego Uniwersytetu w Liepaji.

Pani Anita Jansone przyjechała do naszej Uczelni w ramach programu Erasmus, aby przeprowadzić wykłady na temat przechowywania i jakości danych („Data quality”) dla studentów IV roku Instytutu Informatyki Stosowanej. Dzięki wizycie mogła zapoznać się również z systemem nauczania przyjętym w PWSZ w Elblągu.
       – W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu zajęcia prowadzone są bardzo metodycznie – mówi Anita Jansone. – Wykładowcy wprowadzają różne formy aktywizacji studentów, co skutecznie wpływa na ich aktywność oraz zainteresowanie przedmiotem.
       Pani Anita bardzo pochlebnie wypowiadała się zarówno na temat bazy dydaktycznej jak i noclegowej Uczelni. Chwaliła wysoki poziom kultury osobistej studentów, zdyscyplinowanie oraz okazaną jej życzliwość podczas zajęć.
       W ramach programu „Uczenie się przez całe życie – Erasmus” pracownicy dydaktyczni i administracyjni uczelni mają możliwość wyjazdu do uczelni lub instytucji zagranicznych w celu prowadzenia zajęć lub w celach szkoleniowych. Głównym celem wyjazdów kadry akademickiej w ramach tego programu jest przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w zagranicznej uczelni partnerskiej. Minimalny wymiar to 5 godzin dydaktycznych. Celem wyjazdu szkoleniowego jest doskonalenie umiejętności i kwalifikacji pracownika podczas pobytu w uczelni partnerskiej lub innej instytucji zagranicznej w jednym z krajów UE, EFTA (Norwegia, Islandia, Lichtenstein) lub Turcji. Standardowy okres pobytu to 1 tydzień, a maksymalny – 6 tygodni.
      
Justyna Kościuk, PWSZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ooooo. .. to tylko 2 tygodnie temu miało miejsce. jest OK
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  :))pozdrófka(2010-05-04)
 • oooo niesamowite. kurde jak ta "uczelnia" się rozwija. Już nawet zagranica przyjeżdża
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  someone(2010-05-04)
 • Pani Kościuk - forma "PANI ANITA" o wykładowcy Uniwersytetu w Lipawie w Pani tekście jest naprawdę nie na miejscu. Czy o Pani Rektor PWSZ też napisałaby pani "PANI HALINA"? Dlaczego nie poprosi Pani polonistów o konsultację???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Puryst(2010-05-05)
 • Pani Kościuk - forma "PANI ANITA" o wykładowcy Uniwersytetu w Lipawie w Pani tekście jest naprawdę nie na miejscu. Czy o Pani Rektor PWSZ też napisałaby Pani "PANI HALINA"? Dlaczego nie poprosi Pani polonistów o konsultację???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Puryst(2010-05-05)
 • "Wykładowcy wprowadzają różne formy aktywizacji studentów". .. a po ukonczeniu szkoly urzad pracy wprowadzi różne formy aktywizacji nowych bezrobotnych brawo PWSZ!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  pudziol(2010-05-10)
Reklama