CLJ-tka nie dla Olimpii

Elbląg, CLJ-tka nie dla Olimpii

Nie udało się młodym piłkarzom Olimpii Elbląg awansować do Centralnej Ligi Juniorów. Dziś w rewanżu podopieczni Władysława Obrębskiego ponownie przegrali z ŁKS-em Łódź.

Przypomnijmy: w niedzielę młodzi Olimpijczycy przegrali 1:2 pierwszy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów U17.

Dziś w Łodzi odbył się rewanż. Po pierwszych 45 minutach był bezbramkowy remis. Horror żółto-biało-niebieskich rozpoczął się kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy. W 50. minucie Jan Łabędzki wykorzystał rzut karny i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Dwie minuty później było już 2:0 po bramce Kacpra Popławskiego.

Sytuacja Olimpijczyków stała się się bardziej kiepska, kiedy w 66. minucie Jakub Westwal podał do Igora Grebera, a ten podwyższył na 3:0.

Elblążan stać było tylko na honorowego gola. W 72. minucie bramkarza gospodarzy Dominika Stannego pokonał Maciej Kruczyński. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło i wiosną to ŁKS będzie grał w rozgrywkach centralnych.

ŁKS Łódź U17 – Olimpia Elbląg U17 3:1 (0:0)

Bramki: 1:0 – Łabędzki (50. min., karny), 2:0 – Popławski (52. min.), 3:0 – Greber (66. min.), 3:1 – Kruczyński (72. min.)