UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Nowy Prezes, powazny sponsor, roz. .. .. tą mafie w Urzedzie Miasta i bedzie 1 liga
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  2
  Kibic OE(2020-06-10)
 • @Kibic OE - wiesz o czymś, o czym nie wiedzą organa państwa ? W Urzędzie Miasta jest jakaś mafia, czyli zorganizowana grupa przestępcza ? To bardzo interesujące. Będziesz musiał o tym opowiedzieć w prokuraturze. W piątek przekażę zrzut ekranu i twój wpis do prokuratury rejonowej w Elblągu. z wnioskiem o zbadanie sprawy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  6
  prawnik(2020-06-10)
 • @Kibic OE - jednocześnie pomysł przyszedł mi do głowy jak wspomóc klubową kasę Olimpii Elbląg. Jeśli nie przedstawisz w prokuraturze dowodów na istnienie mafii w Urzędzie Miasta - będzie to oznaczało, że są to tylko i wyłącznie oszczerstwa i pomówienia w z twojej strony. Zatem prawnicy Urzędu Miasta będą mogli dochodzić poza przeprosinami od ciebie również nawiązki w kwocie np. 100 000 przeznaczonej na stowarzyszenie kultury fizycznej pod nazwą Związkowy Klub Sportowy Olimpia Elbląg.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  6
  prawnik(2020-06-10)
 • @prawnik - Prawnik przestan, bo Kibic OE ma juz pelne gacie 'chcial dobrze ale mu nie wyszlo. .Gierek tez chcial dobrze i tez mu nie wyszlo.
 • @Fala - nie, nie. Tego nie można zostawić bez zbadania sprawy. Urzędnicy zostali oskarżeni o bardzo poważne czyny. Sprawa jest zbyt poważna. Art. 258kk mówi o tym, że za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Przestępcy tworzący zorganizowane grupy są szczególnie niebezpieczni i nie można takiej informacji jaką przekazał internauta KibicOE pozostawić bez reakcji. Sprawę należy dogłębnie zbadać. I tak się stanie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  7
  prawnik(2020-06-11)
 • @prawnik - Na wszystko tak szybko reagujesz? Jaki z ciebie wzorowy obywatel. Pozazdroscić takiego w rodzinie. A tak poważnie to śmieszny jesteś i spadaj stąd. Startujesz w wyborach?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Prokurator(2020-06-11)
 • @Prokurator - na pytanie czy jestem śmieszny odpowie tobie niebawem sam zainteresowany - KibicOE. Dziś jest wyjątkowy dzień. Boże Ciało. Dlatego dam szanse internaucie o nicku KibicOE. Jeśli do poniedziałku 15 czerwca 2020,ujawni swoją tożsamość i na łamach gazety internetowej PortEl zamieści tekst przeprosin wobec urzędników Urzędu Miasta w Elblągu a następnie złoży również te przeprosiny w formie pisemnej, osobiście w sekretariacie Prezydenta Miasta Elbląga wraz z potwierdzeniem przelewu dobrowolnej wpłaty w kwocie 3 000 złotych na rzecz stowarzyszenia kultury fizycznej pod nazwą Związkowy Klub Sportowy Olimpia Elbląg - uznam sprawę za zakończoną. W ten sposób internauta ów może uchronić się przed konsekwencjami wynikającymi z procesu w trybie karnym - skazującego wyroku, kosztów procesu i zastępstwa procesowego oraz wysokiej kwoty nawiązki. Powyższe nie ma zastosowania w przypadku gdy wpis, który zamieścił KibicOE na łamach wyżej przywołanej gazety internetowej odpowiada prawdzie i internauta przedstawi organom ścigania stosowne dowody w sprawie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  7
  prawnik(2020-06-11)
 • @prawnik - Teraz jesteś jeszcze bardziej śmieszny a z prawem masz tyle wspólnego co z fizyką kwantową. A wiem co piszę w przeciwieństwie do ciebie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  Prokurator(2020-06-11)
 • @Prokurator - wiesz co piszesz bo cztery wyroki masz odbębnione od dzwonka do dzwonka ? i masz tytuł więziennego mecenasa ? powiem krótko "prawnik", nie fatyguj się osobiście. Młody aplikant wystarczy. Jedna rozprawa 15 minut i wyrok przeprosiny, nawiązka i pozostałe koszty. Chcesz się założyć ze mną kwantowy mecenasie co "wie co pisze"?
 • @cywil - Tak, chcé.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  Prokurator(2020-06-11)
 • @prawnik - uuuu widzę, że ktoś ma kłopoty. .. .. , poważne kłopoty. A chciałem właśnie poprosić, Kibica OE, żeby wydrukował petycję, listy poparcia dla petycji i zebrał 500 podpisów. Pokazałby miłość do swojego klubu w rzeczywistości realnej. .Bo w tej wirtualnej to mocarz niezwykły. Ale teraz to chyba nie będzie miał zbyt wiele czasu dla siebie. Prawnik przejrzyj dokonania tego ludka w necie. Materiał dla sądu idealny. Zobacz: "Cykora to miala twoja obszczana matka jak miala pokazac rodzinie co za gowno urodzila Kibic OE"kolejny : @Lewy2 - Ja uprzejmie informuje, ze mam na ciebie wyj. .. , i nie interesuje mnie, co masz gleboko, bo na ta chwile to chyba masz chu. .w d. .. .Kibic OE"i kolejny:"Tobie by sie przydala kwarantanna w piz. .. u matki kupe lat temu Kibic OE "Tego typu i gorszych wpisów są dziesiątki. 3mam kciuki. Zrób z nim porządek.
 • @prawnik - Bo ja tu tak naprawdę to w innej sprawie wszedłem a tu proszę. .. .doczekał się jeden z chojraków internetowych. .. Ale do rzeczy Mam prośbę do panów : TT, bololo, krup (no niestety KibicOE to chyba wyleciał z tego zacnego grona)podajcie swoje adresy mailowe na radakibicowzks@gmail. com. Prześle każdemu z was formularze do zbiórki podpisów. Liczę na 500 od każdego. No chyba każdy z was ma więcej niż jednego jakiegoś kumpla, który poprze apel do władz miasta i regionu o pilną pomoc dla Klubu. A do ciebie TT jeszcze uwaga. Myślę, że jesteś zawodnikiem drużyny OE albo kimś bardzo blisko zwiiazanym z tym środowiskiem. Dlaczego więc srasz we własne gniazdo dwulicowy człowieku ? Szczujesz na Guminiaka jak wściekły pies. Jak patrzysz w lustro to co widzisz. .. .. ? Zależy ci na klubie. ? Okaże się gdy przyniesiesz zebrane przez siebie podpisy. bololo i krup to samo. Zobaczymy do jakich poświęceń jesteście zdolni. Staniecie na ulicy dla ukochanego klubu, żeby zebrać te kilka tysięcy podpisów ? .
 • @dyzio - Niewiele wiesz. Co do obrażania mnie napiszę że akurat ty nie jesteś w stanie tego dokonać bo w prosty zwyczajny sposób jesteś słaby jak i twoje ideologiczne teksty. Jak bym był na wiecu partyjnym towarzysza Czarzastego.
 • @TT - ty piszesz o obrażaniu ?! poczytaj swoje wpisy na temat Prezesa Klubu. Jeśli ktoś z wewnątrz odpala takie numery to dno i siedem metrów mułu. .Wiesz zgodnie z twoim wpisem, że "być może niektórzy są już dogadani z innymi klubami"- zabierz ich wszystkich i poszukajcie sobie innego klubu. bez zbędnej zwłoki. Tak będzie lepiej i dla was i dla Olimpii. Bo jak rozumiem nie zamierzasz wziąć udziału w zbieraniu podpisów pod petycją w sprawie ratowania klubu. Co widzisz gdy patrzysz w lustro. .. .. ? A jeśli chodzi o Czarzastego to chciałbyś mieć IQ na jego poziomie. Nie mówię tu o jego poglądach, które są mi odległe jak droga mleczna. .A ty za to kojarzysz mi się z historią Pawlika Morozowa który doniósł do NKWD na własnego ojca.
 • @dyzio - A kiedy ty pokażesz swoje 500 podpisów? Panie Sienkiewicz nikt z pana w rodzinie się nie śmieje?
 • @dyzio - Pomyliłem się. Jeśli stajesz w obronie Guminiaka to u mnie masz w plecy.
 • czytaj ze zrozumieniem. Ja nie staje Broń Boże w obronie Prezesa. To pierwszy hamulcowy Klubu. i powinien naprawdę zastanowić się czy powinien piastować tę funkcję. Mi chodzi o to, że TT należy do układu klubowego. A jeśli tak jest to nie powinien sr... do własnego gniazda nawet jeśli Guminiak nie jest OK. Jak mu tak, źle z Klubem to niech odejdzie a nie uprawia dywersję. Wiesz co jest najgorsze u tego typu ludzi ? On tu na forach jedzie z Guminiakiem a w Klubie śpiewa mu do szafy "łubudubu, łubudubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam !. "
 • nie staje w żadnym wypadku w obronie Prezesa. To pierwszy hamulcowy klubu. Powinien głęboko zastanowić się czy powinien piastować dalej to stanowisko. Mi chodzi tylko o to, że TT należy do klubowego układu. Wypisuje na forach mega obraźliwe teksty na temat Guminiaka a w Klubie śpiewa mu do szafy "łubudubu, łubudubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam ! "Tylko o to mi chodzi.
Reklama