UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Co słychać w Olimpii?

 
Elbląg, Kogo zobaczymy w Olimpii w lipcu?
Kogo zobaczymy w Olimpii w lipcu? (fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl)

Zarząd klubu prowadzi rozmowy z czterema kandydatami na szkoleniowca pierwszej drużyny żółto-biało-niebieskich. Na sobotni mecz z Błękitnymi Stargard będzie mogło wejść maksimum 550 kibiców. W przyszłym tygodniu okaże się, w jakim składzie personalnym żółto-biało-niebiescy przystąpią do lipcowych meczów II ligi.

Około 550 miejsc udostępni Olimpia Elbląg na sobotni mecz żółto-biało-niebieskich z Błękitnymi Stargard. Planowane jest otwarcie trybuny „Krytej”, „Łuku”, miejsc zwyczajowo zajmowanych przez kibiców gości (sektor D) oraz sektora B3 na „Prostej”. Pierwszeństwo w przydzielaniu miejsc będą mieli posiadacze karnetów, którzy do czwartku (25 czerwca) muszą potwierdzić w klubie chęć obejrzenia meczów. Karnety na Olimpię posiada ponad 200 kibiców. Pozostałe miejsca zostaną przeznaczone do wolnej sprzedaży.

- Sprzedaż odbędzie się jedynie w piątek [26 czerwca – przyp. SM] w siedzibie klubu. Jest to spowodowane koniecznością przydzielenia odpowiednich miejsc, zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi – wyjaśniał Paweł Guminiak, prezes Olimpii Elbląg. - Czekamy na zatwierdzenie naszego projektu przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Przed meczem pojawi się komunikat, w którym zostanie sprecyzowany sposób organizacji meczu. Przypomnijmy: zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi maksymalne zapełnienie każdego sektora może wynieść 25 proc. jego pojemności, udostępnienie co czwartego miejsca na widowni, (w rzędach naprzemiennie –wzór szachownicy). Obowiązywać będzie dezynfekcja rąk oraz zakrywanie ust i nosa.

 

Co z przyszłym sezonem?

Olimpia Elbląg nie wystąpiła o licencję na grę w I lidze w przyszłym sezonie. Dlaczego? - Warunkiem wystąpienia o licencję było posiadanie zapewnienia prezydenta Elbląga o wykonaniu w ciągu roku podgrzewanej murawy. Takiego zapewnienia nie mamy, w budżecie miasta na przyszły rok nie jest ujęta taka inwestycja. Spodziewaliśmy się odmowy ze strony PZPN i nie złożyliśmy wniosku o licencję na I ligę – mówił Paweł Guminiak. - Gdy będziemy mieć możliwość gry w barażach, licencja może być przyznana w trybie nadzwyczajnym.

Toczą się rozmowy z czterema kandydatami na nowego trenera Olimpii. Nowy szkoleniowiec ma poprowadzić żółto-biało-niebieskich także w sezonie 2020/21. Trwają też rozmowy z zawodnikami, którzy mają grać w lipcu i w przyszłym sezonie w barwach Olimpii. Konkretne informacje: kto zostaje, a kogo już przy A8 nie zobaczymy zostaną ujawnione w przyszłym tygodniu.

- Umów na grę w lipcu nie podpiszemy z zawodnikami, którzy nie zostaną w klubie w przyszłym sezonie – zdradził prezes Olimpii.

 

Aktualizacja z 25 czerwca:

Sposób potwierdzania przez karnetowiczów chęci uczesnictwa w meczu z Błękitnymi Stargard:

" Pierwszeństwo wstępu na teren stadionu mają posiadacze karnetów, lecz w pierwszej kolejności potrzebujemy Waszego potwierdzenia przybycia na A8. W tym celu wykonaj następujące kroki:

1. Wyślij maila na adres bilet@zksolimpia.pl;

2. W treści wiadomości potwierdź swoje przybycie oraz podaj niezbędne dla nas dane: Imię i nazwisko, numer karty kibica (znajduje się obok kodu kreskowego) i rodzaj nabytego karnetu (ŁUK+PROSTA, PROSTA, VIP)" - za stroną zksolimpia.pl

 

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama