UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Po poprzednim sezonie, Prezes zwolnił menagera bo jak to powiedział na konferencji "nie zarobił na swoje 2 miesięczne pensje". Pytanie co zrobił prezes przez 8 lat że Olimpia nie ma pieniędzy na grę?
 • @hgf - Zeby nie ksiadz to Olimpii nie bylo by na mapie polski, a kto po poprzednikach splacal dlug, dopuscic wariatow do finansow to po klubie i dobrze ze trzyma wszystko w ryzach. Pieniadze sa jakie sa i wyzej nie podskoczysz. Tez bym chcial Olimpie w wyzszej lidze ale odkad pamietam nigdy w Elbagu nie bylo sponsora z prawdziwego zdarzenia
 • sad73 Słuchaj. .. po jakich poprzednikach!!! Przecież poprzednik co zadłużył klub jest w zarządzie! czyli Łukasz K. i jest wiceprezesem. I co ty na to??? ksiądz chce po prostu przeobrazić Olimpię w MKS czyli Młodzieżowy Klub Sportowy gdzie nacisk będzie kład tylko na U15 a nie na seniorów bo tam będą ogrywać się narybki szkółki! i tak będzie bujane pomiędzy 3 ligą a okręgówką
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  0
  sad73(2020-06-18)
 • Lemingu pelikanie tak sobie tłumacz. Tyle lat i 0,nic konkretnego dla klubu. Pasożytowanie na mieście i składkach, horrendalnie wysokich, rodziców dzieci w "akademii".
 • Ok, ale podaj jakieś rozwiązanie. .. przynajmniej spróbuj, bo niektórzy oprócz krytyki przedstawiają pewne propozycje.
Reklama