UWAGA!

Klaudiusz Krasa ponownie młodzieżowcem roku

 Elbląg, Klaudousz Krasa (na pierwszym planie w białym stroju) został Młodzieżowcem Roku
Klaudousz Krasa (na pierwszym planie w białym stroju) został Młodzieżowcem Roku (fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl)

Młodzieżowiec Roku i Klubowy marketing roku – to nagrody przyznane Olimpii Elbląg na gali Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Młodzieżowcem roku został Klaudiusz Krasa.

Dla Klaudiusza Krasy to już drugie wyróżnienie w tej kategorii. Młodzieżowiec Olimpii triumfował w tej kategorii również w ubiegłym roku. Defensywny pomocnik był ważnym elementem drużyny zarówno Jacka Trzeciaka jak i Tomasza Grzegorczyka. Najlepiej świadczy o tym liczba meczów, w których grał. Jego kontrkandydatami byli Piotr Błędowski (Mrągowia Mrągowo), Sebastian Rugowski (Sokół Ostróda), Adrian Wasiak (Huragan Morąg), Grzegorz Okuniewski (Constract Lubawa, futsal), Mateusz Jońca (Stomil Olsztyn, GKS Wikielec). Od 1 stycznia Klaudiusz Krasa będzie zawodnikiem pierwszoligowej Resovii Rzeszów.

Chwilę triumfu na gali miał też Łukasz Wesołowski odpowiedzialny w Olimpii za klubowy marketing. Olimpia w mediach społecznościowych prezentuje się bardzo dobrze, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na transmisje z komentarzem z meczów domowych rezerw Olimpii w IV lidze. Nic więc dziwnego, że w plebiscycie to właśnie klubowy marketing elbląskiego zespołu zyskał największe poparcie.

W głosowaniu brały udział trzy grupy głosujących: kibice (za pośrednictwem Facebooka), kluby i kapituła WMZPN. W każdej grupie nominowany z najwyższą liczbą głosów otrzyma 6 pkt, natomiast kolejni 4 pkt, 3 pkt, 2 pkt, i 1 pkt. Zwycięża nominowany, który po zsumowaniu głosów trzech grup otrzyma najwięcej punktów (maksymalnie 18 pkt). W przypadku remisu wygrywa nominowany, który otrzymał najwięcej punktów od kibiców.

 

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • "warto przede wszystkim zwrócić uwagę na transmisje z komentarzem z meczów domowych rezerw Olimpii w IV lidze. Nic więc dziwnego, ". .. że nie ma kasy na pierwszy zespół, skoro transmisji meczów wyjazdowych/ czy domowych nikt nigdy nie słyszał ni nigdy nie czytał, a transmisje płatne na tv. com tylko są bo oglądać z komentarzem tego się nie dało. Klaudiusz Krasa powodzenia chłopaku.
  • Klubowy marketing - na mwczech 200 osob :D
  • @hahahah - Nagroda za klubowy marketing dotyczący drugiego zespołu. I jak ma być dobrze skoro IV liga jest priorytetem w tym klubie.
Reklama