UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kibice nie są źli na nowego trenera, są sfrustrowani sposobem zarządzania i na nim oraz zawodnikach to się odbija. Każdy dobrze pamięta, że przez ostatnie kilka lat, co roku - drużyna była budowana przez casting. Ciągle te same gadki - brak pieniędzy, brak stadionu. Więc co do tej pory zrobił prezio i reszta z zarządu aby polepszyć sytuację??? Konkrety proszę. I nie gadajcie głupot że w naszym regionie i mieście nie ma firm do sponsorowania, przykładowo: Wójcik Meble, DRE, SPECJAL. Tylko po co mają wspierać finansowo klub, jak tam jest czarna dziura. .. Ale w tym roku już przegięliście, był dobry skład i trener, to prezio rozwalił wszystko dla kasy. Jestem kolejną osoba która nie będzie chodziła na OE dopóki ksiądz dalej będzie tam na stanowisku.
  • @jimi - Możesz już Specjala nie pić, bo wycofał się ze sponsorowania Olimpii. Poza tym cieno z kasą u każdego - przynajmniej tak mówią. .. popytaj, to dowiesz się jakie jest zainteresowanie dotowaniem sportu w ich mniemaniu. Tutaj potrzeba chyba większego portfela z zewnątrz. .. ale żeby chciał zainwestować musi być klub przejrzysty do bólu. .. Ale pomomo braku sympatii dla prezesa, to ja wspieram Klub i chodzę po to na mecze, aby Olimpię dopingować, a nie prezesa lub tego czy innego działacza. Ujadaniem nic nie zmienisz, ale odwracając się od Olimpii już tak - dlaczego? Bo jak nie będzie kibiców na stadionie, to czym pochwalisz się przed sponsorami? Jak wywrzesz presję na prezydencie, aby dokończył modernizację A8?
  • @jimi - Ja bym poszedł dalej i jako samorząd elbląski dał przykład i rozwiązał konkordat z Watykanem, część z przybytków zagospodarować na hale sportowe, place zabaw, hale muzyczne. Dość już tego średniowiecza, a OE to już całkiem się stała pośmiewiskiem. Olimpijczycy trzeba klub poukładać na nowo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Pozytwny(2020-08-31)
Reklama