UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zanim przegracie znowu dajcie se szanse i zróbcie narade jak wdrożyć myśli ? Poki co, nie ma zgrania ofensywy w wyprowadzeniu piłki w środku. Także : Primo 1 ~ mogliby trenować pomocnicy i napastnicy bliżej lewej strony razem (trzech)oraz bliżej prawej (2+1=3). Przede wszystkim podawać sobie w ruchu z pierwszej piłki. 2 ~ Na drugiej połowie boiska w jednej grupie obrońcy z pomocnikami (4+2=6)przy polu karnym, powinni se wyrobić asekuracje i poruszanie po boisku przy rywalu, bo na razie to są najlepsi w kryciu pustego pola. Wiadomo, że kapitan może dyrygować (czyli bez rozkazu)tylko prośbą. W razie czego na meczu do bramkarza należy zastępstwo. 2b ~ Opcja gry z ergonomią przed polem karnym inaczej przekazywanie sobie strefy na boisku, dla wytrzymałości. .No i w razie wątpliwości ustalenie komunikacji między zawodnikami. Oczywiście większe tempo przeciwnika, tym szybcięj należy robić zmiany nowej mocy. 3 ~ Do tego przydatna byłaby specjalizacja (dośrodkowujący etc). .Kogoś do przerzutów długiej piłki, a komuś należą się karne to niech zostaje i ćwiczy więcej, inny wolne i strzał z dystansu. No i w trakcie asystent może udzielać wskazówki, gdzie uspokojenie gry, wycofanie, a kiedy przyspieszenie.
  • @p.s - Trener nad trenerami. Niczym Leo z kraju tulipanów. Wstyd by mi było pisac cos takiego i pouczać innych. Ale na polityce i sporcie to każdy się zna. Bynajmniej tak im się wydaje co potwierdza ren powyższy post.
  • @p.s - ty tak na poważnie czy dla jaj to napisaleś? Jak dla jaj to się ubawiłem, jak na poważnie to masz ze sobą duży problem. Oj duży. Albo bierz połowe tego co bierzesz.
Reklama