UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mnie starego kibica Olimpii osobiscie na dzień dzisiejszy nie interesuje 1 liga. Powodów jest kilka. A najważniejszy to brak stadionowej infrastruktury z prawdziwego zdarzenia i co za tym idzie brak strategicznego sponsora. Ale również większa pomoc miasta dla Olimpii jak chociażby w małych Chojnicach, czy innym Grudziądzu. Interesuje mnie na dzień dzisiejszy 2 liga, ale ta z prawdziwego zdarzenia. A nie pośmiewisko na całą Polskę. Przecież od co najmniej kilku lat kibice z Polski na różnych portalach robią sobie jaja z naszego klubu. Tak kuzwa nie może być. Gdzie honor i ambicją kuzwa. Pytam się ?Wreszcie panowie prezesi. Takiemu staremu człowiekowi a zwłaszcza kibicowi kochającego Olimpię jak ja. Nerwy mogą też puscic. Naprawdę zacznijcie rozmawiac i traktować nas kibiców poważnie. Bo to co się ostatnio dzieje. Zakrawa na kpinę. Moim zdaniem ryba psuje się od głowy.
  • @MBJ - Bzdurzysz chłopcze Olimpia dostała licencję na grę w I lidze na tym stadionie, więc przestań już bzdurzyć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Darek153(2020-09-12)
  • @Darek153 - Dostała warunkowo po kłamstwie prezydenta Vici, że będzie podgrzewaną murawę instalował, tak że widzisz co jest W mieście jest uklad na zniszczenie Olimpii i prezes ksiądz jest w tym układzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Zielarski(2020-09-13)
Reklama