UWAGA!

Olimpia Cup

 Elbląg, Olimpia Cup

Już niemal noworoczną tradycją staje się ten turniej. W sobotę, 15 stycznia, odbędzie się piąta edycja zawodów, tym razem dla chłopców z rocznika 2014.

"Bo liczy się sport i dobra zabawa" - taki napis widniał na autokarze Reprezentacji Polski podczas Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii. Wówczas wyniki były dalekie od wymarzonych, w ogólnym rozrachunku okazaliśmy się jednym z najgorszych zespołów w turnieju. W inicjatywie, która przygotowuje Olimpia Elbląg rocznik 2014 nie ma miejsca na rozczarowania zaś hasło znane już blisko od 8 lat będzie przyświecało w zbliżający się weekend.

W turnieju nie będzie prowadzona klasyfikacja końcowa, zatem wszystkie zespoły będą zwycięzcami i zajmą pierwsze miejsce. - W tym wieku najważniejsza jest radość z gry. Chcemy, aby piłka nożna sprawiała przyjemność, żeby w trakcie zajęć treningowych czy właśnie takich turniejów na twarzach zawodników gościł uśmiech i zadowolenie. Na wyniki przyjdzie jeszcze czas - informuje trener rocznika 2014 Damian Ziemiańczyk.

Olimpia zaprosiła siedem zespołów. Oprócz żółto-biało-niebieskich zagrają: Gigambis Osiczanka Osice, MKS Zatoka Braniewo, Polonia Lidzbark Warmiński, MMKS Concordia Elbląg, Potok Pszczółki, Barkas Tolkmicko oraz Powiśle Dzierzgoń.

Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje. W przerwie między meczami odbędzie się loteria fantowa, w której każdy los będzie zwycięski. Każdy szczęśliwiec otrzyma gadżety albo różnego rodzaju suweniry przygotowane przez zaprzyjaźnione firmy oraz Olimpię Elbląg.

- Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki i miłośników sportowej zabawy do kibicowania. Zawody odbędą się w sobotę 15 stycznia w godzinach od 9. do 15:30. Widzimy się w hali MOS przy ul. Kościuszki 77a - zakończył trener Ziemiańczyk.

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

qba

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama