UWAGA!

Olimpia stawia też na futsal

 Elbląg, Olimpia stawia też na futsal
(fot. Akademia Olimpii Elbląg)

Olimpia Elbląg utworzyła drużynę futsalu, złożoną z piłkarzy klubowej Akademii, która walczy o awans do II ligi. W pierwszym barażowym meczu z Jurandem Barciany elblążanie zremisowali na wyjeździe 5:5. Rewanż 22 stycznia w Elblągu.

W futsalowej drużynie Olimpii występują piłkarze z najstarszego rocznika Akademii, do lat 19. Ich trenerem jest Karol Przybyła, ale mają też treningi uzupełniające z futsalu prowadzone przez Andrzeja Biangę, byłego selekcjonera kadry narodowej w tej dyscyplinie.

Nowy sezon w II międzywojewódzkiej lidze futsalu rozpocznie się w październiku. By znaleźć się w tym gronie, elblążanie najpierw muszą pokonać w barażowym dwumeczu zespół Juranda Barciany. W pierwszym spotkaniu – w Barcianach – padł remis 5:5.

 

Jurand Barciany – Olimpia Elbląg 5:5 (3:3)

0:1 – Piróg (9), 1:1 – Nowicki (11), 1:2 – Piróg (14), 2:2 – gol samobójczy (15), 2:3 – Szantyr (19), 3:3 – Wołowik (19), 4:3 – Nowicki (22), 5:3 – Wołowik (23), 5:4 – Tutaj (24), 5:5 – Piróg

Jurand: Bijata – Dudziński, Nowicki, Jackiewicz, Wołowik. Zagrali także: Szuchalski, Krawiec, Manista, Radziwoniuk, Grzechuła, Kajak, Oszlis.

Olimpia: Tylec – Gorzycki, Kasprzykowski, Piróg, Szantyr. Zagrali także: Olbryś, Dziurdzia, Leszczyński, Stróżewski, Sznajder, Tutaj, Żebrowski, Panek.

 

Rewanż odbędzie się 22 stycznia o godz. 16 w Elblągu w Hali Sportowo-Widowiskowej. - Już teraz zaplanuj sobie czas – zachęca do kibicowania Akademia Olimpii Elbląg.

 

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg

red.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama