UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • I to jest przykre mamy jutro hitowy mecz z Katowicami a na mieście nie widzalem plakatów zero promocji ze strony klubu, ale kibice nasi nie sa tez bez winy zero transparentow tylko zapatrzeni w ta swoja Legunie....a jutro wstyd że będzie 50 osob w mlynie...zenada tylko NACHALNIE Z PUSZKA PO KASE PRZYCHODZA NA MECZU TO POTRAFIA.
 • No tak. Tylko nawet prezes nie wpadnie na to, żeby zachęcić młodzież do rozwieszania plakatów chociażby za bilet/karnet na mecze. Ale też to nasz Klub to niech chociaż każdy weźmie po 1 sztuce i powiesi na swojej dzielnicy, a nie tylko krytyka. Bida jest, to trzeba pomagać - wszystkie ręce na pokład, bo za rok zjazd z 2 ligi. Tak jak piłkarze w niedzielę pokazali wolę walki, tak i my zróbmy coś nawet niewielkiego dla tego Klubu a efekt będzie zauważalny. Przede wszystkim zabierać znajomych i widzimy się jutro na A8
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  1
  NaZawszeZKS(2020-03-06)
 • Nie przesadzaj - na meczu w środę betony-Legia może autobus Olimpii. Ale faktycznie coś zabrakło prześcieradeł i foli celem promocji meczu z Gieksą. .. Szkoda, bo to zawsze zwracało uwagę. .. nie tylko hejterów.
Reklama