Przegrana osłabionych rezerw

Elbląg, Przegrana osłabionych rezerw
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Rezerwy Olimpii Elbląg nie sprostały Błękitnym Orneta, przegrywając na wyjeździe 0:1. Jedyną bramkę zdobył w 50 minucie Michał Kurywczak.

Powrót IV-ligowych rezerw Olimpii na boisko po trzytygodniowej przerwie nie wypadł okazale. Widać było brak w zespole kilku podstawowych zawodników. Błękitni mieli kilka stuprocentowych okazji, z których wykorzystali tę z 50 minuty, kiedy to Michał Kurywczak popisał się świetnym uderzeniem.

W końcówce meczu podopieczni Karola Przybyły grali w przewadze jednego zawodnika (czerwona kartka), ale na wyrównanie nie starczyło czasu.

Błękitni Orneta – Olimpia II Elbląg 1:0 (0:0)

1:0 – Kurywczak (50 min)

W meczu w Braniewie Zatoka pokonała Tęczę Biskupiec 6:2.