UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tabela wyników

Piłka nożna IV liga 2020/2021
Stan na: 2020-11-28
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 Mamry Giżycko 19 46 15 1 3 78:26
2 Mrągowia Mrągowo 18 41 13 2 3 43:19
3 Polonia Lidzbark Warmiński 19 40 12 4 3 56:20
4 Motor Lubawa 18 39 12 3 3 37:17
5 MKS Korsze 19 31 9 4 6 36:29
6 Pisa Barczewo 19 30 9 3 7 40:32
7 Zatoka Braniewo 17 30 10 0 7 44:37
8 Granica Kętrzyn 18 28 8 4 6 38:30
9 Olimpia II Elbląg 18 27 8 3 7 33:29
10 ITS Jeziorak Iława 18 26 7 5 6 49:38
11 Błękitni Pasym 19 26 8 2 9 37:46
12 Błękitni Orneta 18 22 6 4 8 26:25
13 Mazur Ełk 19 20 6 2 11 28:31
14 Warmia Olsztyn 19 19 5 4 10 19:49
15 GSZS Rybno 18 18 5 3 10 26:45
16 Stomil II Olsztyn 19 12 3 3 13 29:54
17 Tęcza Biskupiec 18 10 3 1 14 20:70
18 Olimpia Olsztynek 19 8 2 2 15 30:72

Terminarz spotkań

1. kolejka 1-2. sierpnia '20
Zatoka Braniewo
Graczyk, Śniegocki, Wolak
3 : 2 Olimpia II Elbląg
Milanowski, Ressel
2020-08-01 13:00
GSZS Rybno 2 : 0 Tęcza Biskupiec 2020-08-01
Warmia Olsztyn 0 : 6 Stomil II Olsztyn 2020-08-01
Błękitni Pasym 2 : 0 Mrągowia Mrągowo 2020-08-01
ITS Jeziorak Iława 2 : 3 Mamry Giżycko 2020-08-01
Olimpia Olsztynek 1 : 1 Mazur Ełk 2020-08-01
MKS Korsze 1 : 3 Motor Lubawa 2020-08-01
Pisa Barczewo 1 : 1 Granica Kętrzyn 2020-08-01
Błękitni Orneta 0 : 3 Polonia Lidzbark Warmiński 2020-08-01
2. kolejka 5. sierpnia '20
Olimpia II Elbląg 0 : 0 Polonia Lidzbark Warmiński 2020-08-05 18:00
Granica Kętrzyn 2 : 2 Błękitni Orneta 2020-08-05
Motor Lubawa 1 : 2 Pisa Barczewo 2020-08-05
Mazur Ełk 0 : 1 MKS Korsze 2020-08-05
Mamry Giżycko 8 : 0 Olimpia Olsztynek 2020-08-05
Mrągowia Mrągowo 4 : 1 ITS Jeziorak Iława 2020-08-05
Stomil II Olsztyn 3 : 1 Błękitni Pasym 2020-08-05
Zatoka Braniewo 5 : 2 GSZS Rybno 2020-08-05
Warmia Olsztyn 3 : 2 Tęcza Biskupiec 2020-08-05
3. kolejka 8-9. sierpnia '20
GSZS Rybno 0 : 3 Olimpia II Elbląg 2020-08-08 16:00
Warmia Olsztyn 0 : 3 Zatoka Braniewo 2020-08-08
Błękitni Pasym 5 : 2 Tęcza Biskupiec 2020-08-08
ITS Jeziorak Iława 3 : 1 Stomil II Olsztyn 2020-08-08
Olimpia Olsztynek 0 : 2 Mrągowia Mrągowo 2020-08-08
MKS Korsze 2 : 0 Mamry Giżycko 2020-08-08
Pisa Barczewo 2 : 2 Mazur Ełk 2020-08-08
Błękitni Orneta 1 : 2 Motor Lubawa 2020-08-08
Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 3 Granica Kętrzyn 2020-08-08
4. kolejka 15-16. sierpnia '20
Olimpia II Elbląg 2 : 1 Granica Kętrzyn 2020-08-15
Motor Lubawa 1 : 1 Polonia Lidzbark Warmiński 2020-08-15
Mazur Ełk 2 : 0 Błękitni Orneta 2020-08-15
Mamry Giżycko 4 : 1 Pisa Barczewo 2020-08-15
Mrągowia Mrągowo 4 : 2 MKS Korsze 2020-08-15
Stomil II Olsztyn 5 : 5 Olimpia Olsztynek 2020-08-15
Zatoka Braniewo 6 : 1 Błękitni Pasym 2020-08-15
GSZS Rybno 1 : 0 Warmia Olsztyn 2020-08-15
ITS Jeziorak Iława 7 : 0 Tęcza Biskupiec 2020-08-15
5. kolejka 22-23. sierpnia '20
Warmia Olsztyn 1 : 1 Olimpia II Elbląg 2020-08-22
Błękitni Pasym 3 : 4 GSZS Rybno 2020-08-22
ITS Jeziorak Iława 1 : 5 Zatoka Braniewo 2020-08-22
Olimpia Olsztynek 6 : 1 Tęcza Biskupiec 2020-08-22
MKS Korsze 4 : 3 Stomil II Olsztyn 2020-08-22
Pisa Barczewo 0 : 1 Mrągowia Mrągowo 2020-08-22
Błękitni Orneta 2 : 1 Mamry Giżycko 2020-08-22
Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 1 Mazur Ełk 2020-08-22
Granica Kętrzyn 3 : 2 Motor Lubawa 2020-08-22
6. kolejka 26. sierpnia '20
Olimpia II Elbląg 0 : 2 Motor Lubawa 2020-08-26
Mazur Ełk 3 : 1 Granica Kętrzyn 2020-08-26
Polonia Lidzbark Warmiński 0 : 1 Mamry Giżycko 2020-08-26
Mrągowia Mrągowo 3 : 1 Błękitni Orneta 2020-08-26
Stomil II Olsztyn 1 : 2 Pisa Barczewo 2020-08-26
Zatoka Braniewo 3 : 2 Olimpia Olsztynek 2020-08-26
GSZS Rybno 1 : 1 ITS Jeziorak Iława 2020-08-26
Warmia Olsztyn 2 : 1 Błękitni Pasym 2020-08-26
MKS Korsze 3 : 4 Tęcza Biskupiec 2020-08-26
7. kolejka 29-30. sierpnia '20
Błękitni Pasym 1 : 2 Olimpia II Elbląg 2020-08-29
ITS Jeziorak Iława 5 : 0 Warmia Olsztyn 2020-08-29
Olimpia Olsztynek 0 : 2 GSZS Rybno 2020-08-29
MKS Korsze 1 : 0 Zatoka Braniewo 2020-08-29
Pisa Barczewo 3 : 1 Tęcza Biskupiec 2020-08-29
Błękitni Orneta 0 : 1 Stomil II Olsztyn 2020-08-29
Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 1 Mrągowia Mrągowo 2020-08-29
Granica Kętrzyn 3 : 4 Mamry Giżycko 2020-08-29
Motor Lubawa 1 : 0 Mazur Ełk 2020-08-29
8. kolejka 5-6. września '20
Olimpia II Elbląg 2 : 0 Mazur Ełk 2020-09-05
Mamry Giżycko 1 : 1 Motor Lubawa 2020-09-05
Mrągowia Mrągowo 0 : 0 Granica Kętrzyn 2020-09-05
Stomil II Olsztyn 1 : 5 Polonia Lidzbark Warmiński 2020-09-05
Zatoka Braniewo 2 : 1 Pisa Barczewo 2020-09-05
GSZS Rybno 1 : 1 MKS Korsze 2020-09-05
Warmia Olsztyn 1 : 2 Olimpia Olsztynek 2020-09-05
Błękitni Pasym 2 : 4 ITS Jeziorak Iława 2020-09-05
Błękitni Orneta 6 : 0 Tęcza Biskupiec 2020-09-05
9. kolejka 12-13. września '20
ITS Jeziorak Iława 4 : 0 Olimpia II Elbląg 2020-09-12
Olimpia Olsztynek 0 : 3 Błękitni Pasym 2020-09-12
MKS Korsze 1 : 2 Warmia Olsztyn 2020-09-12
Pisa Barczewo 4 : 0 GSZS Rybno 2020-09-12
Błękitni Orneta 4 : 0 Zatoka Braniewo 2020-09-12
Polonia Lidzbark Warmiński 4 : 0 Tęcza Biskupiec 2020-09-12
Granica Kętrzyn 4 : 0 Stomil II Olsztyn 2020-09-12
Motor Lubawa 1 : 2 Mrągowia Mrągowo 2020-09-12
Mazur Ełk 0 : 2 Mamry Giżycko 2020-09-12
10. kolejka 19-20. września '20
Olimpia II Elbląg 4 : 1 Mamry Giżycko 2020-09-19
Mrągowia Mrągowo 3 : 2 Mazur Ełk 2020-09-19
Stomil II Olsztyn 1 : 4 Motor Lubawa 2020-09-19
Zatoka Braniewo 1 : 2 Polonia Lidzbark Warmiński 2020-09-19
GSZS Rybno 0 : 3 Błękitni Orneta 2020-09-19
Warmia Olsztyn 1 : 3 Pisa Barczewo 2020-09-19
Błękitni Pasym 2 : 2 MKS Korsze 2020-09-19
ITS Jeziorak Iława 6 : 2 Olimpia Olsztynek 2020-09-19
Granica Kętrzyn 2 : 0 Tęcza Biskupiec 2020-09-19
11. kolejka 26-27. września '20
Olimpia Olsztynek 3 : 6 Olimpia II Elbląg 2020-09-26
MKS Korsze 2 : 2 ITS Jeziorak Iława 2020-09-26
Pisa Barczewo 2 : 3 Błękitni Pasym 2020-09-26
Błękitni Orneta 1 : 1 Warmia Olsztyn 2020-09-26
Polonia Lidzbark Warmiński 9 : 2 GSZS Rybno 2020-09-26
Granica Kętrzyn 3 : 0 Zatoka Braniewo 2020-09-26
Motor Lubawa 3 : 0 Tęcza Biskupiec 2020-09-26
Mazur Ełk 3 : 1 Stomil II Olsztyn 2020-09-26
Mamry Giżycko 6 : 3 Mrągowia Mrągowo 2020-09-26
12. kolejka 3-4. października '20
Olimpia II Elbląg
walkower z powodu występu nieuprawnionego zawodnika w Olimpii
0 : 3 Mrągowia Mrągowo
na boisku 4:2 dla gospodarzy
2020-10-03
Stomil II Olsztyn 2 : 11 Mamry Giżycko 2020-10-03
Zatoka Braniewo - : - Motor Lubawa 2020-10-03
GSZS Rybno 2 : 3 Granica Kętrzyn 2020-10-03
Polonia Lidzbark Warmiński 4 : 0 Warmia Olsztyn 2020-10-03
Błękitni Pasym 4 : 2 Błękitni Orneta 2020-10-03
ITS Jeziorak Iława 2 : 3 Pisa Barczewo 2020-10-03
Olimpia Olsztynek 2 : 5 MKS Korsze 2020-10-03
Mazur Ełk 1 : 2 Tęcza Biskupiec 2020-10-03
13. kolejka 10-11. października '20
MKS Korsze 3 : 0 Olimpia II Elbląg 2020-10-10
Pisa Barczewo 6 : 2 Olimpia Olsztynek 2020-10-10
Błękitni Orneta 1 : 1 ITS Jeziorak Iława 2020-10-10
Polonia Lidzbark Warmiński 6 : 1 Błękitni Pasym 2020-10-10
Granica Kętrzyn 1 : 1 Warmia Olsztyn 2020-10-10
Motor Lubawa 2 : 0 GSZS Rybno 2020-10-10
Mazur Ełk 4 : 6 Zatoka Braniewo 2020-10-10
Mamry Giżycko 8 : 0 Tęcza Biskupiec 2020-10-10
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Stomil II Olsztyn 2020-10-10
14. kolejka 17-18. października '20
Olimpia II Elbląg 0 : 0 Stomil II Olsztyn 2020-10-17
Zatoka Braniewo 1 : 2 Mamry Giżycko 2020-10-17
GSZS Rybno 1 : 2 Mazur Ełk 2020-10-17
Warmia Olsztyn 1 : 5 Motor Lubawa 2020-10-17
Błękitni Pasym 3 : 1 Granica Kętrzyn 2020-10-17
ITS Jeziorak Iława 2 : 2 Polonia Lidzbark Warmiński 2020-10-17
Olimpia Olsztynek 0 : 2 Błękitni Orneta 2020-10-17
MKS Korsze 2 : 3 Pisa Barczewo 2020-10-17
Mrągowia Mrągowo 3 : 1 Tęcza Biskupiec 2020-10-17
15. kolejka 24-25. października '20
Pisa Barczewo 2 : 4 Olimpia II Elbląg 2020-10-24
Błękitni Orneta 0 : 2 MKS Korsze 2020-10-24
Polonia Lidzbark Warmiński 5 : 1 Olimpia Olsztynek 2020-10-24
Granica Kętrzyn 2 : 5 ITS Jeziorak Iława 2020-10-24
Motor Lubawa 2 : 0 Błękitni Pasym 2020-10-24
Mazur Ełk 1 : 2 Warmia Olsztyn 2020-10-24
Mamry Giżycko 3 : 2 GSZS Rybno 2020-10-24
Mrągowia Mrągowo 2 : 1 Zatoka Braniewo 2020-10-24
Stomil II Olsztyn 1 : 2 Tęcza Biskupiec 2020-10-24
16. kolejka 31. października '20
Olimpia II Elbląg - : - Tęcza Biskupiec 2020-10-31
Zatoka Braniewo 2 : 1 Stomil II Olsztyn 2020-10-31
GSZS Rybno 0 : 4 Mrągowia Mrągowo 2020-10-31
Warmia Olsztyn 1 : 6 Mamry Giżycko 2020-10-31
Błękitni Pasym 2 : 0 Mazur Ełk 2020-10-31
ITS Jeziorak Iława 2 : 2 Motor Lubawa 2020-10-31
Olimpia Olsztynek 1 : 5 Granica Kętrzyn 2020-10-31
MKS Korsze 2 : 2 Polonia Lidzbark Warmiński 2020-10-31
Pisa Barczewo 0 : 0 Błękitni Orneta 2020-10-31
17. kolejka 7-8. listopada '20
Błękitni Orneta 1 : 0 Olimpia II Elbląg 2020-11-07
Polonia Lidzbark Warmiński 0 : 3 Pisa Barczewo 2020-11-07
Granica Kętrzyn 0 : 1 MKS Korsze 2020-11-07
Motor Lubawa 2 : 1 Olimpia Olsztynek 2020-11-07
Mazur Ełk 4 : 1 ITS Jeziorak Iława 2020-11-07
Mamry Giżycko 6 : 0 Błękitni Pasym 2020-11-07
Mrągowia Mrągowo 5 : 0 Warmia Olsztyn 2020-11-07
Stomil II Olsztyn 0 : 0 GSZS Rybno 2020-11-07
Zatoka Braniewo 6 : 2 Tęcza Biskupiec 2020-11-07
18. kolejka 14-15. listopada '20
Olimpia II Elbląg
Milanowski - 3, Bohm - 2, Branecki, Kazimierowski
7 : 0 Zatoka Braniewo 2020-11-14
Tęcza Biskupiec 2 : 6 GSZS Rybno 2020-11-14
Stomil II Olsztyn 0 : 2 Warmia Olsztyn 2020-11-14
Mrągowia Mrągowo 0 : 0 Błękitni Pasym 2020-11-14
Mamry Giżycko 4 : 0 ITS Jeziorak Iława 2020-11-14
Mazur Ełk 2 : 0 Olimpia Olsztynek 2020-11-14
Motor Lubawa 1 : 0 MKS Korsze 2020-11-14
Granica Kętrzyn 3 : 1 Pisa Barczewo 2020-11-14
Polonia Lidzbark Warmiński 3 : 0 Błękitni Orneta 2020-11-14
19. kolejka 21-22. listopada '20
Tęcza Biskupiec 1 : 1 Warmia Olsztyn 2020-11-21
Polonia Lidzbark Warmiński 4 : 0 Olimpia II Elbląg 2020-11-21
Błękitni Orneta - : - Granica Kętrzyn 2020-11-21
Pisa Barczewo 1 : 2 Motor Lubawa 2020-11-21
MKS Korsze 1 : 0 Mazur Ełk 2020-11-21
Olimpia Olsztynek 2 : 7 Mamry Giżycko 2020-11-21
ITS Jeziorak Iława - : - Mrągowia Mrągowo 2020-11-21
Błękitni Pasym 3 : 2 Stomil II Olsztyn 2020-11-21
GSZS Rybno - : - Zatoka Braniewo 2020-11-21