UWAGA!

Tomasz Grzegorczyk o meczu w Puławach (komentarze pomeczowe)

 Elbląg, Tomasz Grzegorczyk o meczu w Puławach (komentarze pomeczowe)
fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

- To było spotkanie na wyższym niż drugoligowym poziomie - powiedział Tomasz Grzegorczyk, trener Olimpii na pomeczowej konferencji prasowej. W sobotę żółto-biało-niebiescy wygrali 3:2 z Wisłą Puławy.

- Obejrzeliśmy dziś bardzo dobre spotkanie. Na wyższym poziomie niż drugoligowy. Wiedzieliśmy z czym się mierzymy. Drużyna z Puław ma znakomity zespół. grający ofensywny futbol. Też nieprzypadkowo ma na koncie 15 punktów. Obawialiśmy się tego meczu. Wiedzieliśmy, że silna ofensywa Wisły może nam zagrozić i ustawiliśmy się bardziej deDziś było podobnie w drugiej połowie: w końców przeszliśmy z piekła do nieba. Yan Senkevich strzelił bardzo ładną bramkę, ale mój zespół nie może dopuszczać kolejny traz do takiej sytuacji, gdzie prowadzimy 2:0 i z tego się nagle robi 2:2 - powiedział Tomasz Grzegorczyk, trener Olimpii Elbląg na pomeczowej konferencji prasowej.

 

Paweł Guminiak, prezes Olimpii Elbląg, o sytuacji z walkowerem za mecz pucharowy z Pogonią Siedlce: - Dostaliśmy odpowiedź, że nasze odwołąnie zostało odrzucone w całości. Nie zgadzamy się z tym. Teraz czekamy na uzasadnienie tej decyzji, komisja PZPN ma 30 dni na sporządzenie tego uzasadnienia. Po otrzymaniu uzasadnienia Klub zadecyduje o dalszych działaniach odwoławczych lub szczegółowo przeanalizuje przyczyny zaistniałej sytuacji.

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama