UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja też wyjechałem koło roku 2000 na studia do Wrocławia i jak przyjechałem na wakacje, to przeżyłem szok. Większość sklepów, w których kupowałem już nie ma, stoją puste. Wybudowano kryte lodowisko, na którym stoją stoły do ping ponga (o co chodzi?), z pięknych, nowoczesnych tramwajów widziałem do tej pory tylko jeden. W mieście pustka a 3/4 mieszkańców to chyba dziadki i menele. Niemal wszystko zniszczone: na basenie wyrosła łąka, amfiteatr w stanie gorszym niż te greckie sprzed kilku tysięcy lat. No i gdzie się podziało to słynne na całą Polskę "najlepsze wykorzystywanie środków Unijnych"? Bo nic tu nie widać, żeby miasto chociaż grosza z Unii dostało na cokolwiek. No i bardzo chciałem zobaczyć tę perłę Elbląga Modrzewinę - dzielnicę biznesu, nowoczesnych technologii i rekreacji. Ta ładna droga przez pola to jest ta nowoczesna dzielnica?
  • to tylko efekt rządów kolesiostwa Slonino -Wróblewskiego i PO dłączenia się PO. Wilk więcej zrobił dla tego miasta przez 1,5 roku jak oni do kupy wzięci przez 14 lat !!!!
  • Nie wiem, kto zawinił, bo nie znam tutejszych polityków. To wszystko wygląda tak, jakby zaraz po moim wyjeździe wybuchła tu wojna i miasto dopiero zaczęło być odbudowywane.
  • Słyszałeś o okuliście ?
  • A co się stało z okulistą? Okulistę w Elblągu też zamknęli?
Reklama