UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • dodatek. .. pin trzeba sobie samemu wymyślić do czasu odbioru dowodu, lub go nie podawać wcale (przy odbiorze w okienku) i tym samym chip nie zostanie aktywowany.
  • @xyx - to ze czip moze nie byc aktywny dla posiadacza nie znaczy ze jest nieaktywny dla systemu, skad pewnosc ze nie masz byc sledzony namierzany 24 na dobe, dostajesz nieświadomie udogodnienie pluskwę. Serwuja multi kulti a bokiem system zeby to ogarnac
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    cel.uswieca.srodki(2019-03-06)
  • @cel.uswieca.srodki - niby w jaki sposób ma być namierzany geniuszu?
  • Huaweia zapytaj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    cel.uswieca.srodki(2019-03-06)
  • @cel.uswieca.srodki - ciebie pytam geniuszu, jak chip na karcie pod tytułem dowód osobisty, ma być wykorzystywany do namierzania 24h na dobę? Nie kombinuj mi tu ze smartfonem. ..
  • dla mnie wystarczajacym jest fakt ze ma pamiec, i zyjemy w srodowisku naszpikowanym elektroniką
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    cel.uswieca.srodki(2019-03-06)
  • @cel.uswieca.srodki - no to niewiele ci wystarczy, za dużo oglądasz trudnych spraw i tym podobnego chłamu, wszyscy cię śledzą i słyszysz głosy, prawda?
  • nadaje sie do psychuszki powiadasz, przeszedles samego siebie, co tam ze smart tv gromadzi dane o urzytkownikach wazne ze trudne sprawy leca co nie, a slyszales ze dioda led dziala jak ogniwo fotowoltaiczne -detektor a mi zawsze wmawiano ze tylko swieci co za przypadek :), dobra posluchaj nie chce sie juz wdawac w ta dyskusje passs, wygrales ide spac bo mnie namierzają
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    cel.uswieca.srodki(2019-03-08)
Reklama